11:20
26 Сiчня
Вiвторок
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися
СПЕК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
40

Смiлянський промислово-економiчний коледж
Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогалерея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
Зимовий Миколай

----Завершився третій цикл українознавчих студій «Зимовий Миколай». В онлайн-конкурсі участь взяли 19 осіб. Напередодні Нового року у СПЕФК ЧДТУ відбулося урочисте вручення призів учасникам свята, а також нагородження студентів за активну участь у виставці художньої творчості, присвяченій 40-річчю коледжу.

Показати файли

24 Грудня 2020р.Сподобалось 2
АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

----10 грудня в СПЕФК ЧДТУ відбувся чудовий захід з нагоди Андріївських вечорниць, у якому взяли участь студенти перших курсів. Кожна група готувала окрему частину сценарію, а саме: «Початок вечорниць», «Ворожіння» та заключна частина «Калита».
----З давніх-давен День Андрія був одним із улюблених свят української молоді. Хлопці та дівчата збиралися на Андріївські вечорниці для випікання калити, ворожіння, пісень та танців. Учасникам заходу вдалось відтворити неповторну, веселу та таємничу атмосферу цього чудового свята та поєднати старовинні звичаї з сучасністю.
----Приємно, що студентам-першокурсникам вдалося розкрити світ творчий потенціал. Так тримати!

Показати файли

15 Грудня 2020р.Сподобалось 1
ПРАВОВИЙ КВЕСТ

----З нагоди Міжнародного дня прав людини, який відзначається прогресивним людством 10 грудня, серед студентів ІІ курсу Смілянського промислово-економічного фахового коледжу ЧДТУ відбувся правовий квест. На кожній локації студенти мали виконати одне із завдань: розв’язати кросворд, вирішити тести, прокоментувати правову ситуацію, здійснити юридичний рахунок. Учасники заходу продемонстрували теоретичні знання та практичні вміння в галузі прав людини.


Показати файли

10 Грудня 2020р.Сподобалось 3
ФЛЕШМОБ «ЗРОБИ ФОТО З ХУСТКОЮ»

----Взимку українці відзначають чимало свят, які багаті традиціями та звичаями. Ми розпочинаємо цикл різвяно-новорічних заходів із 7 грудня - дня Катерини, та долучаємося до флешмобу з нагоди Всесвітнього дня української хустки. Хустка є невід’ємною частиною української культурної спадщини і вважається жіночим оберегом. Вона символізує любов, свободу та вірність традиціям.

Показати файли

8 Грудня 2020р.Сподобалось 2
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ ЗУСТРІЧ З ЛІКАРЕМ

----1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Це важлива нагода для підняття поінформованості молоді про проблеми ВІЛ/СНІДу та проблеми людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.
----В Смілянському промислово-економічному фаховому коледжі ЧДТУ за участю провідного спеціаліста Смілянського міського відділу освіти, молоді та спорту Ю.В. Бреус відбулася зустріч студентів-старшокурсників із лікарем акушером-гінекологом КНП «Смілянської міської поліклініки» Ю.Ю. Олексієнко. Лікар повідомила шокуючі цифри зараження ВІЛ-інфекцією в Черкаській області, розповіла про всю небезпеку, яку несе ВІЛ/СНІД та методи профілактики інфікування. Юлія Юріївна зазначила, що сьогодні ВІЛ – це не вирок. Люди з вірусом імунодефіциту можуть жити звичайним життям, народжувати дітей, працювати, подорожувати тощо. Достатньо вчасно вживати ліки. Якщо ВІЛ-інфекція діагностується вчасно, відразу надається необхідне лікування пацієнту, а відтак людині гарантується якісне та повноцінне життя. Наприкінці зустрічі лікар відповіла на запитання студентів та запропонувала для ознайомлення та користування низку інформаційно-профілактичних буклетів.

Показати файли

4 Грудня 2020р.Сподобалось 1

1 2 ... 54 Наступна »