14:12
23 Листопада
Четвер
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися
СПЕК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
37

Смiлянський промислово-економiчний коледж
Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогалерея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
Навчальна практика – це практичне втілення самостійних кроків студентів

Студенти третього курсу, спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка», групи РЕ-9-15, проходять навчальну радіовимірювальну практику. Програмою практики передбачено вивчення роботи таких вимірювальних приладів, як генератори, осцилографи, частотоміри та інші. В процесі роботи студенти визначають параметри сигналів та похибки вимірювань. Дана практика в майбутньому дає можливість молодим спеціалістам вільно користуватись контрольно-вимірювальними приладами, що полегшує їх можливість влитись в трудові колективи підприємств радіотехнічної галузі.

Показати файли

Сьогоднi, в 11:20Сподобалось 2
17 листопада - Міжнародний День студента

17 листопада - Міжнародний День студента. Це свято особливе, адже воно асоціюється з молодістю, романтикою та веселощами, а також зі словами «лекція», «практика», «сесія», «заспав», «забув», «був у їдальні»…
З нагоди свята Методичне об’єднання «Рада кураторів» коледжу привітали в цей день студентську молодь досить оригінально. Вранці, при вході в коледж, їх зустрічали музикою та солодощами. А в холі чекала приємна несподіванка: куратори зробили колаж своєї групи. Вони були винахідливими та креативними у розкритті характеру кожного студента. Чудовий настрій, позитивні емоції, щирі посмішки та слова вітань були основою цьогорічного свята.
Ще раз вітаємо усіх студентів зі святом та бажаємо здійснення найзаповітніших мрій!!!



Показати файли

20 Листопада 2017р.Сподобалось 2
ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

Дорогі студенти!

Щиро вітаю вас із святом – Міжнародним днем студента! У Ваш день хочеться побажати, щоб роки навчання у Смілянському промислово-економічному коледжі ЧДТУ запам’яталися на все подальше життя. Щоб ці роки стали стартовим майданчиком у професійній кар’єрі, вашому громадянському становленні.
Студенти – наша юна інтелектуальна еліта. Вам завжди були притаманні такі важливі й значимі риси як патріотизм, волелюбність, свіжий погляд на оточуючий світ, новизна й незаангажованість думки, соціальна активність та оптимізм.
Ви – наша надія на майбутнє, потужна рушійна сила, що невдовзі прийде на зміну старшому поколінню і стане важливим чинником соціально-економічного розвитку країни та духовного зростання українського суспільства.
Зичу вам невичерпного творчого натхнення, наполегливості, успіхів у навчанні та освоєнні обраної професії. Нехай у цей день ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.
Миру, щастя, злагоди й любові!


Показати файли

17 Листопада 2017р.Сподобалось
16 листопада – Міжнародний день толерантності

Толерантність – це мистецтво жити
з іншими людьми та з іншими ідеями

  
В цей день 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів терпимості. За рішенням Генеральної Асамблеї ООН з 1996 року щорічно 16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності.
На початку XXI століття проблема толерантності набула особливої актуальності у зв'язку із процесом глобалізації, що зіштовхує релігійні, національні і етнічні ідентичності різних культур і народів. Формування громадянського суспільства неможливе без відповідного усвідомлення фундаментальних цінностей демократії. Однією з основних таких цінностей є цінність толерантності. Проблема толерантності сьогодні — одна з центральних проблем як глобального, так і національного характеру.
Толерантність — це терпимість до чужих думок, вірувань, поведінки. Це повага або визнання рівності інших, відмова від домінування чи насильства. Інакше кажучи, постійні, цілеспрямовані зусилля для створення такого інформаційного поля, яке б культивувало в людині і суспільстві настанову на самообмеження, злагоду та співробітництво, на емоційну мобілізацію на злагоду культур.
Вітаємо з Днем толерантності.
Бажаємо завжди і всюди, за будь-яких обставин залишатися справжньою людиною, поважати себе і оточуючих. Бажаємо, щоб у світі панувала справедливість, чесність, доброта і щирість.
Нехай кожен з нас підтримає принципи терпимості, плюралізму, взаємної поваги та мирного співіснування.



Показати файли

17 Листопада 2017р.Сподобалось
АКЦІЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДОБРОТИ

13 листопада, у Всесвітній день доброти, студентський актив Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ провів акцію в центрі міста «Дари добро». Волонтери підходили до перехожих із кількома запитаннями: «Чи знаєте Ви про Всесвітній день доброти?», «Що означає добро у Вашому розумінні?», «Чи можете Ви назвати кілька добрих справ, які Ви зробили у своєму житті?» тощо. Роздавали роздруковані буклети та календарики, вітаючи кожного зі святом.
Реакція містян була різною. Та воно й зрозуміло, де брати позитив, коли вдома батареї холодні, на вулиці сіро й непривітно. Але чимало людей, в основному старшого віку, з радістю ділилися власним досвідом добрих справ, від щирого серця бажали нашим студентам миру, радості та добра.
Всесвітній день доброти став чудовим приводом дарувати людям радість та нагадувати про важливість добрих вчинків. Сподіваємось, що люди будуть пам’ятати ці позитивні емоції та робити більше добра.


Показати файли

17 Листопада 2017р.Сподобалось 1

1 2 ... 59 Наступна »