02:00
25 Травня
Субота
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися
СПЕК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
38

Смiлянський промислово-економiчний коледж
Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогалерея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
КВЕСТ «Я – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ»

Ось і добіг до кінця марафон Healthy Challenge-2019! За чотири тижні проекту студенти разом із викладачами СПЕК ЧДТУ пройшли чимало випробувань, набули нових знань, розвинули уміння і навички, збагатилися практичним досвідом та популяризували здоровий спосіб життя.
В ході проекту відбувалися найрізноманітніші заходи: зустрічі з лікарями і працівниками соціальних служб, тренінги і ділові ігри, творчі конкурси і спортивні змагання, дебати і флешмоби, фотоконкурси і громадські акції, майстер-класи і мандрівки, воркшоп і складання ментальних карт. Познайомилися з багатьма цікавими людьми, використали в роботі сучасні інтерактивні методики.
Заключним акордом челенджу стало проведення інтелектуально-розважального квесту «Я – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ». Три команди «СЯЙВО», «АКТИВ» і «ЖИВЧИКИ», представлені студентами різних курсів, проходили локації, присвячені активностям в чотирьох напрямках: раціонального харчування, фізичної активності, репродуктивного і ментального здоров’я.
На спортивній локації відпрацьовувалися вміння на спритність, швидкість, витривалість; завдання інтелектуальної та репродуктивної станцій перевіряли знання, набуті в ході челенджу, у вигляді тестів, кросвордів, а ментальної - розвивали пам'ять, логічне мислення. Локації присвячені раціональному харчуванню відточували вміння складати меню та практичні навички правильного харчування. Найцікавішим завданням був майстер-клас з приготування овочевих та фруктових салатів, який продемонстрував злагоджену командну роботу. В ході квесту команди збирали частини висловів відомих людей про важливість дотримання здорового способу життя.
Діставшись фінішу молодіжної ініціативи за здоровий спосіб життя Healthy Challenge2019 нас охоплюють суперечливі почуття. Полегшення від закінчення напруженого графіку роботи та хвилювань, гордість за прикладені зусилля і досягнуті результати.
Участь у проекті більше згуртувала колектив, сформувала команду однодумців, поширювала ідею здорового способу життя серед студентів, викладачів, смілян.


Показати файли

Вчора, в 17:07Сподобалось 1
ІНТЕЛЕКТ-КАРТА «МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я»

Центральною ознакою ментального здоров'я є прийняття себе як людини, гідної поваги. Важливими складовими психічної рівноваги мають бути уміння людини підтримувати позитивні, теплі, довірчі відносини з іншими; незалежність і здатність регулювати свою поведінку зсередини, а не чекати похвали або оцінки себе з боку оточуючих, уникати «токсичних» відносин; наявність мети і сенсу життя. Мало досягти цих характеристик, важливо розвивати власний потенціал.
З метою самопізнання і розвитку цих якостей, в рамках участі в програмі Healthy Challenge, 22 травня у Смілянському промислово-економічному коледжі відбувся захід, в ході якого студенти складали інтелект-карту «МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я», набували навичок використання афірмацій в повсякденному житті та матеріалізували свої бажання за допомогою техніки візуалізації.
Час пройшов весело, креативно, відпрацьовані методики сприяли розвитку уяви, пам’яті, логічного мислення. Використання набутого досвіду дозволить учасникам оточити себе ментально позитивними думками, які сприятимуть досягненню бажаного результату.Показати файли

Вчора, в 17:03Сподобалось
Тренінг «Антибулінг»

Проблема дитячої жорстокості і байдужості натовпу не нова і була висвітлена ще в фільмі «Опудало» . Нажаль, і донині ця тема залишається актуальною. Питаннями булінгу (цькування) опікуються і психологи, і представники соціальних служб, і педагогічні колективи навчальних закладів, ця тема звучить з телеекранів та сторінок преси, обговорюється в соцмережах і на засіданнях комісій МОН. Подолання цього явища сприяє нормалізації психологічного клімату в колективі та створенню сприятливого середовища для навчання.
Тому в рамках тижня ментального здоров’я програми Healthy Challenge 2019 провідними фахівцями Смілянського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Усовою Наталією та Матвєєнком Євгеном був проведений тренінг «АНТИБУЛІНГ» для педагогів Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ.
В невимушеній обстановці працівники Центру ознайомили присутніх з законодавчою базою з питаннь булінгу, з його причинами, з тим як виявити «жертву», як вплинути на «агресора» та яка роль в цькуваннях байдужих «спостерігачів».
Плідна співпраця педагогічного колективу СПЕК ЧДТУ та Смілянського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді дозволила напрацювати алгоритм дій в разі виникнення випадків булінгу.Показати файли

Вчора, в 17:02Сподобалось
Стрес та як його запобігти

23 травня в Смілянському промислово-економічному коледжі ЧДТУ був проведений тренінг на тему: «Стрес та як його запобігти». Викладач біології Валентина Іванівна Клімова підготувала та провела такі вправи, як «Стаканчик»,«Повітряна кулька», «Пружина», «Гора – з плечей», «Як подолати стрес».
Сам тренінг розпочався з розминки. Все проходило в невимушеній дружелюбній атмосфері. Всім учасникам роздали пам’ятки-поради щодо подолання стресу. Студенти отримали велике задоволення, заявивши, що напередодні сесії це був дуже корисний захід для зняття моральної напруги.
#HealthyChallenge2019
.Показати файли

Вчора, в 13:27Сподобалось
МАЙСТЕР-КЛАС «З ВИШИВКОЮ ПО ЖИТТЮ…»

Ментальне здоров’я є важливою складовою здоров’я людини в цілому. На ментальне здоров’я особистості впливає чимало факторів, зокрема, ментальність народу, яка формується багатовіковим досвідом. Одним зі священних атрибутів національної духовності є вишита сорочка, у якій, наче в пісні, закодовано усі барви ментальності народу, у ній – його жива душа.
Вишивка – це чи не найдавніший вид мистецтва, який є традиційним для всієї України. І тут важливим є все: і те, які кольори та орнаменти обирає вишивальниця, який зміст вкладає у своє вишивання, і те, з якими думками займається своєю справою.
З нагоди Дня вишиванки та тижня ментального здоров’я у СПЕК ЧДТУ відбувся майстер-клас «З ВИШИВКОЮ ПО ЖИТТЮ…», який провела викладач коледжу Кушнір Ніна Миколаївна. З давніх часів для української жінки – Берегині роду хрестикування було справжнім ритуалом: з миттям рук, запалюванням свічки, щирою молитвою, що й виконали учасники майстер-класу. Викладачі коледжу отримали чудову можливість ознайомитися з різними техніками вишивки, пригадати власні вміння вишивання, взяти голку до рук і почати мережити на полотні, перейняти досвід майстрині.
У читальному залі коледжу було розгорнуто виставку вишитих робіт співробітників коледжу. Активно долучилися до її організації Кушнір Н.М., Капінос Т.П., Козубенко Т.М., Устяновська Н.В., Приходько А.Б. та інші. Вишиті хрестиком, гладдю, низинкою, бісером, мережкою рушники і сорочки, серветки і скатертини, картини і доріжки, в які майстрині вкладали всю душу, свої почуття, надії, тиху молитву, стали оберегами для власниць та їх родин.

#HealthyChallenge2019


Показати файли

22 Травня 2019р.Сподобалось

1 2 ... 88 Наступна »