00:55
23 Сiчня
Вiвторок
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися
СПЕК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
37

Смiлянський промислово-економiчний коледж
Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогалерея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
Сесія – гаряча пора для студентів!

У СПЕК ЧДТУ активно триває зимова екзаменаційна сесія 2017-2018 навчального року у студентів, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст».
Дуже гаряча пора екзаменів, заліків, курсових робіт. Адже саме цей період вважається найскладнішим в житті студентів. Будь-яка сесія вимагає не тільки підтягти «хвости» з деяких навчальних дисциплін, але і показати викладачам всі свої знання, накопичені за семестр. Ідеальне складання іспиту - це коли студент все знає, упевнений в собі, не відчуває страху перед викладачем та колегами по групі, вміє чітко і ясно викладати свої думки.
Бажаємо всім студентам успіхів та гарних результатів!
А попереду – цікаві за змістом і незвичні за формою заняття, практики, екскурсії, семінари і лише потім – заслужені канікули.
Підготувала старший викладач економічного відділення Борис Т.А.


Показати файли

16 Сiчня 2018р.Сподобалось 1
Шановні колеги та студенти коледжу!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.
Адміністрація коледжу.


Показати файли

2 Сiчня 2018р.Сподобалось 1
РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

Просвітницька робота з молоддю є особливо важливою та перспективною з точки зору підвищення загального рівня фінансової грамотності населення. Саме ця категорія найближчим часом стане найважливішим споживачем фінансових послуг, формуватиме економічне «обличчя» країни. Крім того, молодь може виступати в якості радника з фінансових питань для інших поколінь, як старшого, так і для молодшого.
21 грудня в СПЕК ЧДТУ відбулася зустріч студентів економічних дисциплін коледжу з викладачами кафедри фінансів Черкаського державного технологічного університету. Основними завданнями такого заходу стали роз’яснення щодо історичного аспекту виникнення грошей, ведення сімейного бюджету, основних принципів фінансового обліку, виховання звички до заощаджень та інвестицій, за допомогою яких можна реалізувати свої плани.
Студенти груп «Ерудити» та «Кредити» змагались у знаннях сучасного світу грошей, складали бюджети: студента, пенсіонера, провідного фахівця комп`ютерних технологій. Приємно зазначити, що одним із працівників кафедри фінансів ЧДТУ є випускниця нашого коледжу Куліковська …і вже не просто Настя, а Анастасія Станіславівна. Дякуємо кафедрі фінансів ЧДТУ за тісну і корисну співпрацю.

Борис Тетяна Андріївна
викладач фінансових дисциплін


Показати файли

26 Грудня 2017р.Сподобалось 2
Залікова робота з курсу «СТАТИСТИКА»

У шаленім нашім світі оцифровано усе,
але цифра із комфортом у статистиці живе.

Статистика відома ще з давніх часів. Методи, які вона використовує в своїй основі, описуються ще в Книгах Старого Завіту. Корисність спостереження і аналізу всіляких даних сприяє розумному розпорядженню ресурсами і мудрій поведінці. Все це необхідно і можна застосувати і для нашого виживання, і для виживання наступних поколінь.
20 грудня в СПЕК ЧДТУ Борис Тетяна Андріївна проводила нестандартне відкрите залікове заняття з предмету «Cтатистика» серед запальних студентів групи ФК-9-16. Цікава статистична інформація пролунала про різні аспекти нашого життя й про рідний коледж.
Варто відзначити високий рівень підготовки учасників обох груп, які вдало демонстрували свої професійні знання та вміння, якості характеру та акторську майстерність. Захід пройшов у невимушеній атмосфері, кожна команда показала згуртованість, дружність, командний дух, вміння користуватись набутими знаннями і прагнення вивчити щось нове для себе. Адже студентські роки – це не лише лекції, лабораторні, практичні та курсові, це роки, котрі людина буде згадувати все своє життя.

Показати файли

21 Грудня 2017р.Сподобалось 2
БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

Вже є традиційним в коледжі з ініціативи студентів проводити благодійну акцію в День Святого Миколая. Цього року волонтери з подарунками від усіх груп відвідали Черкаський будинок дитини. Побували на святі, яке влаштували для своїх вихованців та гостей вихователі дитбудинку.
Щирість дитячих посмішок може розтопити душу будь-кого. Дуже хочеться, щоб всі малюки, які знаходяться в цьому будинку, знайшли свою сім’ю.


Показати файли

21 Грудня 2017р.Сподобалось 2

1 2 ... 62 Наступна »