17:39
18 Сiчня
Субота
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися
СПЕК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
39

Смiлянський промислово-економiчний коледж
Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогалерея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
АКЦІЯ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ

----Напередодні Дня Соборності у Смілянському промислово-економічному коледжі ЧДТУ оголошено флешмоб «Україна – це ми!» Історія розпочалася сьогодні з вишивки панно, і вона продовжиться до 22 січня. У читальному залі студенти усіх груп та співробітники візьмуть участь у створенні колективної вишивки.Показати файли

Вчора, в 18:58Сподобалось
ПРИЙШОВ МИКОЛАЙ – ДВЕРІ ВІДЧИНЯЙ

----День Святого Миколая – популярне зимове свято для дітей і дорослих. Головна ідея свята - відчуття безкорисливого добра, прагнення подарувати іскру радості та надії.
----19 грудня у Смілянському промислово-економічному коледжі святий Миколай (студент гр. ПР-9-16 Даніїл Завгородній) та його помічниця Янгол (студентка гр. ПР-9-17 Анна Докукіна) під керівництвом бібліотекаря Ірини Станіславівни Путінцевої вітали щирими словами та пригощали солодощами студентів, викладачів та співробітників коледжу. Для студентів було проведено різноманітні вікторини, конкурси на знання народних звичаїв та обрядів. Крім того, відзначили групи, які найкраще прикрасили свої аудиторії до новорічних свят.


Показати файли

20 Грудня 2019р.Сподобалось
ПРАВОВИЙ БРЕЙН-РИНГ «Я МАЮ ПРАВО»

----З нагоди Міжнародного дня прав людини в Смілянському промислово-економічному коледжі ЧДТУ за участю студентів другого курсу відбувся правовий брейн-ринг «Я маю право». Команди правознавців «Адвокати» (гр. ЕП-9-18) та «Праволюби» (гр. ФК-9-18) змагалися між собою у конкурсах на кращого знавця прав і свобод людини і громадянина, у бліц-опитуванні демонстрували загальну ерудицію з юридичних питань. Найбільшу зацікавленість учасників викликав творчий конкурс, в ході якого потрібно було скласти слоган до статей Загальних декларацій прав людини. Капітани команд взяли участь у конкурсі на кращу програму захисту прав та свобод людини та громадянина в Україні. Перемогу здобула команда «Праволюби».

Показати файли

13 Грудня 2019р.Сподобалось 1
ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКОМ

----З метою підвищення військово-патріотичного виховання молоді Смілянський промислово- економічний коледж ЧДТУ уже має свою традицію, а саме запрошувати воїнів АТО Напередодні Дня Збройних Сил України, 4 грудня в Смілянському промислово-економічному коледжі ЧДТУ відбулася зустріч першокурсників із випускником 2016 року, учасником бойових дій на Сході Максимом Чорногалом. У своїй розповіді він зупинився на особливостях проходження військової служби під час воєнних дій, умовах життя і побуту, психологічних та емоційних навантаженнях військовослужбовців в критичні моменти.
----Максим надав можливість переглянути власні фото- та відео документи, відповів на численні запитання студентів. Зустріч пройшла в теплій атмосфері, проникнутій семпатією та співчуттям.


Показати файли

11 Грудня 2019р.Сподобалось
Зі святом Збройних Сил України

----Вітаємо всіх чоловіків зі святом Збройних Сил України, зичимо міцного здоров’я, наснаги, добра та мирного неба над головою.

Показати файли

6 Грудня 2019р.Сподобалось

1 2 ... 96 Наступна »