15:04
2 Квiтня
Четвер
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися
СПЕК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
39

Смiлянський промислово-економiчний коледж
Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогалерея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
Мережева академія Cisco

Мережева академія Cisco


----Мережева академія Cisco Смілянського промислово-економічного фахового коледжу ЧДТУ відкриває новий навчальний курс "Основи кібербезпеки". Зареєструватися на онлайн курс можна заповнивши форму

https://www.netacad.com/portal/web/self-enroll/c/course-1005648?fbclid=IwAR2ECxxtYezgyY7fsYVrpGLUT0vPVngkoHMoZDo_N156Ns0Wo8cjdlWDeRw, або звернувшись до сертифікованих інструкторів академії Cisco коледжу Федоренка М.М. або Іванова М.М. Бажаємо успіху в освоєнні нових знань! При умові успішного проходження курсів - отримання сертифікатів академії Cisco гарантовано.


27 Березня 2020р.Сподобалось
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ – ВИМОГА ЧАСУ

----У зв’язку з тривалим періодом призупинення навчання, зумовленим запровадженням карантину, у Смілянському промислово-економічного коледжі ЧДТУ широко використовуються можливості дистанційного навчання.
----Основними формами роботи зі студентами викладачі обрали сучасні технології електронної комунікації. Дистанційне навчання здійснюється завдяки використанню всіх технічних та інформаційних засобів: освітньої платформи Google Classroom, електронної пошти, соціальних мереж, засобів он-лайн зв’язку.
----Під час карантину викладачі щоденно розміщують завдання та іншу інформацію для студентів на сайті коледжу, дають посилання на корисні ресурси для вивчення матеріалу. Приєднання до платформи Google Classroom сприяє організації співпраці студентів у малих групах. Куратор і група завжди поруч, хоч і віртуально.
----Застосування електронних ресурсів дозволяє викладачам коледжу надавати знання на достатньому рівні та без скорочення тем, тобто карантин не став на заваді якісної освіти.


Показати файли

26 Березня 2020р.Сподобалось
НАКАЗ

НАКАЗ
про навчальний процес
під час карантину

Завантажити наказ


24 Березня 2020р.Сподобалось
Наказ про запровадження карантину

Наказ про запровадження карантину

Протокол про заходи щодо запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19

Завантажити НАКАЗ
Завантажити ПРОТОКОЛ
Завантажити ДОДАТОК рекомендацій16 Березня 2020р.Сподобалось
Вітаємо з ювілеєм!

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ОЛЕЖЕ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ!
ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СТУДЕНТИ, СПІВРОБІТНИКИ ТА ВИПУСКНИКИ
ЧЕРКАСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

----Прийміть наші щирі вітання з нагоди святкування 60-річного ювілею.
----Із університетом нас пов’язує тісна й плідна співпраця. 23 роки ми є Вашим структурним підрозділом. За ці роки випускники нашого коледжу щорічно поповнюють ряди студенства Вашого навчального закладу, стають висококваліфікованими спеціалістами.
----Нехай досвід і професіоналізм колективу, величезний творчий та інтелектуальний потенціал у підготовці фахівців та вихованні молоді і надалі сприятиме розвитку освіти на Черкащині.
----Усьому колективу Університету бажаємо миру, міцного здоров’я і злагоди! Нехай кожен день, наповнює серце втіхою і натхненням, нехай завжди у вас знаходяться сили і впевненість для підкорення намічених вершин. Чудових Вам можливостей і щасливих миттєвостей, цікавих подій і плідної роботи, веселих посмішок і вірних товаришів!

З повагою колектив Смілянського
промислово-економічного коледжу ЧДТУ
Показати файли

11 Березня 2020р.Сподобалось

1
2 ... 50 Наступна »