03:09
26 Вересня
Вiвторок
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися
СПЕК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
36

Смiлянський промислово-економiчний коледж
Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогалерея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
КВЕСТ ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ КОЛЕДЖУ

З нагоди чергової річниці Дня народження Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ, за ініціативою активістів студентського самоврядування, 19 вересня в урочищі Холоднянське відбувся квест, участь в якому взяли найбільш веселі, активні та цілеспрямовані студенти із кожної групи. В ході квесту учасники заходу мали на кожному етапі виконати певні завдання: назвати польові квіти, м’ячем попасти у кільце, присісти 20 раз, щоб рухатися далі, знайти підказку у водоймі. І все це потрібно було робити максимально швидко, випереджуючи своїх суперників за правильно обраним маршрутом. Азарту всім додавало й те, що свою команду сформували викладачі і на рівних змагалися зі студентами.
Святкування завершилося міні-концертом та нагородженням переможців.
В цілому, захід пройшов на позитивному емоційному підйомі: усюди панував дух доброзичливості, веселі посмішки цвіли на обличчях, гарний настрій підсилювала смачна каша та різноманітні розваги.


Показати файли

22 Вересня 2017р.Сподобалось 2
СВЯТКОВА ХОДА

16 вересня, чудового сонячного дня, студенти та викладачі Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ долучилися до заходів, приурочених Дню міста. Ошатно вдягнені у вишиванки, із транспарантами та національною символікою у руках, ми взяли участь у святковій ході. З вірою у щасливе майбутнє навчального закладу та рідного міста ми крокували під гасло: «Сміла – це молодь, молодь – це СПЕК° !»


Показати файли

20 Вересня 2017р.Сподобалось 1
УВАГА!Розклад занять заочної форми навчання (2017-2018 рік)

Розклад ОР-17+ск, ОР-16ск, ОР-16(ОНОВЛЕНО!)
Розклад ТО-14, ОР-15ск.(ОНОВЛЕНО!)


18 Вересня 2017р.Сподобалось
СВЯТО 1 ВЕРЕСНЯ!

Щороку в осінньому буянні квітів до нас приходить хвилююче свято – День знань. І щоразу Першовересень, скликаючи срібним дзвоном до аудиторій, сповіщає про початок Нового навчального року. Традиційно, в цей день в Смілянському промислово-економічному коледжі ЧДТУ відбулася урочиста лінійка. Із щирими привітанням до присутніх звернувся директор коледжу Шиян В.Г., який відзначив: «попереду на нас чекає напружений, але цікавий навчальний рік. За студентські лави сідають першокурсники, з якими ми пов’язуємо великі сподівання. Для них цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, але, водночас, нелегкий час до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя…»
Від імені кураторів груп студентів привітала Кононенко Ю.О., а студенти Віолета Кохтюк, Денис Лукій, Анна Дранішнікова та Анастасія Ільченко подарували чудові номери художньої самодіяльності. Своїми порадами «із техніки виживання в студентському середовищі» із першокурсниками поділились випускники.
Чудовий настрій від зустрічі з коледжем, друзями, викладачами-наставниками панував серед студентства і після закінчення свята.
Показати файли

4 Вересня 2017р.Сподобалось 1
Вітання із Днем знань та початком нового навчального року!
31 Серпня 2017р.Сподобалось

1 2 ... 56 Наступна »