16:30
15 Грудня
Субота
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися
СПЕК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
38

Смiлянський промислово-економiчний коледж
Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогалерея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР

----6 грудня на базі Черкаського державного бізнес -коледжу був проведений міжнародний семінар на тему: «Впровадження вимог щодо академічної доброчесності у навчальний процес коледжів та технікумів». Участь у ньому взяла заступник директора з навчальної роботи Устяновська Наталія Валеріївна Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ. З вітальним словом виступив Хакет Майкл, заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні. Практичні аспекти забезпечення академічної доброчесності у Бровард коледжі доповів Девід Мур, доктор філософії, виконавчий директор з міжнародної освіти США.
----Семінар пройшов у дружній невимушеній атмосфері.


Показати файли

8 Грудня 2018р.Сподобалось
Поінформований – значить озброєний

  
Закони схожі на павутину:
слабкого вони заплутують,
а сильний їх прорве
Солон
(640-558 до н. е.)

---- Щоб бути сильним та не заплутатися в законодавчому «павутинні», як образно висловився афінський політик, реформатор і законодавець Солон, працівники Департаменту управління регіонального розвитку Черкаської обласної адміністрації організували семінар в приміщенні сесійної зали Смілянської районної ради для студентів випускних груп (майбутніх спеціалістів) та роботодавців, фізичних осіб-підприємців, які мають найманих працівників, бухгалтерів та кадровиків.
---- Питання, які ретельно були розглянуті на семінарі:
- підстави для перевірки підприємства органами Держпраці та фіскальної служби;
- основні права та обов’язки роботодавця при появі інспекторів, дозвіл проведення зйомки, опитування працівників;
- документи, що перевіряють інспектори праці та податківці;
- відповідальність за невиконання вимог законодавства.
---- Відвідали захід і студенти випускних груп Смілянського промислово-економічного коледжу, які навчаються за спеціальностями «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування». Студенти мали можливість задати питання та отримати кваліфіковану відповідь, їм було цікаво дізнатися, за яких умов роботодавець не зможе уникнути штрафів, про зміни у законодавстві за 2018 рік.
----Семінар провели: голова Черкаської міської профспілки «Солідарність», помічник народного депутата Оксани Продан Ольга Ракова, керівник соціально-правового факультативу при Черкаській торгово- промисловій палаті Ольга Хоменко та представники Державної фіскальної служби.

-------------------------------------------------------------------Підготувала викладач Борис Т.А.

Показати файли

6 Грудня 2018р.Сподобалось 1
СЕРЦЕ ВІДДАНЕ МУЗИЦІ: ПЛАТОН МАЙБОРОДА

----5 грудня з нагоди 100-річчя від Дня народження видатного українського композитора Платона Майбороди відбувся відкритий виховний захід на тему: «Серце віддане музиці: Платон Майборода».
----Платон Майборода – автор численних пісень і хорів, обробок народних та ліричних творів, в тому числі «Рушничок», «Якщо ти любиш», «Ми підем, де трави похилі», «Київський вальс». В творчому доробку також симфонічна поема «Героїчна увертюра», вокально-симфонічна поема «Тополя», музика до драматичних спектаклів та численних кінофільмів.
----Студенти групи ОР-9-16 разом з куратором Кучмою Аллою Миколаївною створили затишну атмосферу в стилі української світлиці, прикрасивши її вишитими рушниками та іншими атрибутами українського побуту. Чарівності святу додавали мелодії, які звучали в аудиторії, створені П.Майбородою. Лейтмотивом заходу став визначний твір Платона Майбороди «Пісня про рушник» на слова Андрія Малишка. Присутніх об’єднало спільне виконання цього твору. Особливу увагу студенти приділили символу рідної України – вишитому рушнику.
----На завершення заходу за добрим українським звичаєм гостей пригостили запашною паляницею, варениками із узваром.


Показати файли

5 Грудня 2018р.Сподобалось
Розклад занять та екзаменів заочної форми навчання

Розклад занять заочної форми навчання 2018-2019 рік

Розклад екзаменів OP-16cк
Розклад занять OP-18cк_OP-18
Розклад занять OP-16_OP-17_OP-17cк


5 Грудня 2018р.Сподобалось
30 листопада проводяться міжнародні конференції із захисту інформації

----У 1988 році 30 листопада була зафіксована перша масова комп’ютерна епідемія, після якої фахівці почали замислюватись про комплексний підхід до забезпечення інформаційної безпеки.
Масова атака вірусу «хробака» отримала назву за іменем свого творця — Морріса. Тоді були заражені 6000 вузлів мережі ARPANET — попередниці Інтернету, що завдало збитків у 96 мільйонів доларів.
Автора вірусу, ймовірно, і не знайшли б, утім зізнатися у скоєному аспіранта Корнельського університету Роберта Морріса змусив його батько, комп’ютерний експерт Агентства національної безпеки.
Враховуючи пом’якшувальні обставини, Морріса засудили до трьох років в’язниці умовно, чотирьомстам годинам громадських робіт і до штрафу в 10 500 доларів.
Саме тому американська Асоціація комп’ютерного обладнання оголосила цей день Міжнародним днем захисту інформації (Computer Security Day).
----30 листопада проводяться міжнародні конференції із захисту інформації.
Його метою є нагадування користувачам про необхідність захисту персональних даних, що зберігаються в комп’ютерах, смартфонах та інших гаджетах.
----Пам’ятайте, що ваша безпека в інтернеті залежить тільки від вас.
----Студенти і викладачі спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» нададуть консультації та допоможуть вам захистити ваші пристрої .


Показати файли

3 Грудня 2018р.Сподобалось 1

1 2 ... 75 Наступна »