09:51
23 Вересня
Понедiлок
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися
СПЕК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
39

Смiлянський промислово-економiчний коледж
Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогалерея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
ДЕНЬ КОЛЕДЖУ

----19.09.19 Смілянський промислово-економічний коледж ЧДТУ відзначив своє 39-річчя! Святкування відбулося у теплій, невимушеній атмосфері, де кожен учасник почувався членом великої дружньої родини.
----Студенти різних курсів взяли участь у засіданні круглих столів за своїми спеціальностями, в ході яких першокурсники мали змогу більш предметно дізнатися про обрану спеціальність від голів циклових комісій та викладачів- предметників. А випускники радо ділилися з ними знаннями та власним досвідом.
----Найбільш емоційним і захоплюючим став квест «ЛАБІРИНТАМИ КОЛЕДЖУ». Команди були сформовані за спеціальностями з представників різних курсів. В ході гри учасники виконували різноманітні креативні завдання у наступних кімнатах: «Розуму», «Реальності», «Сили», «Часу», «Простору», «Душі». Переможцями стала команда програмістів, але не менш творчими виявилися комерсанти та фінансисти, менеджери та радіотехніки. В цей же час в читальному залі проходив конкурс на кращу вітальну листівку «З Днем народження, рідний коледжу!» Журі відзначили роботи Гавриш Ірини – І місце (гр. ОР-9-16), Мазура Владислава – ІІ місце (гр. ПР-11-18ск.), Кохтюк Віолетти – ІІІ місце (гр. ФК-9-17), Докукіної Анни (гр.ПР-9-17), Дядченко Вероніки (ОТ-9-19), Гривенка Анатолія (гр. ФК-9-18).
----Завершилося святкування урочистою лінійкою, де директор Кондратенко Григорій Михайлович привітав весь колектив зі святом, а переможцям вручив грамоти. По закінченню лінійки зробили колективне фото на згадку про цей чудовий день.

Показати файли

20 Вересня 2019р.Сподобалось
Розклад занять заочної форми навчання

Розклад занять заочної форми навчання 2019-2020 рік

Завантажити: Розклад занять OP-17cк_OP-17_OP-18cк_OP-18
Завантажити: Розклад занять OP-19cк_OP-19


20 Вересня 2019р.Сподобалось
ДЕНЬ МІСТА

Урочиста хода святкування Дня міста!

----Вже стало доброю традицією для нашого коледжу щороку брати участь у святкуванні Дня міста. Не став винятком і цей рік. 14 вересня викладачі та студенти СПЕК ЧДТУ взяли участь у святковій ході, присвяченій 622 річниці Дня міста.

Показати файли

17 Вересня 2019р.Сподобалось
День програміста

----Родина Смілянського промислово-економічного коледжу сьогодні вітала студентів та викладачів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», які відзначали професійне свято - День програміста.
----Традиційно це свято відзначають у 256 день року ( цього року це 13 вересня).
----Чому саме 256 день? Тому, що 256 – це 2 у 8 степені, тому, що 256- це кількість чисел, які можна виразити за допомогою 1 байта.
----Розпочалося свято з вітальної лінійки, на якій ведучі – Ілляшенко Олександра та ЗавгороднійДаниіл розповіли про історію свята, привітали викладачів та студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» з професійним святом.
----Директор коледжу Кондратенко Григорій Михайлович та заступник директора Устяновська Наталія Валеріївна вручили грамоти найкращим студентам спеціальності Ткаченко Марині, Докукіній Анні, Декен Євгенії та ЗавгородньомуДаниілу.
----Сертифікат також отримала і команда програмістів в складі Бакуменка Романа, Кравця Владислава та Терещенка Олексія, що представляла коледж в ІІ етапі Міжнародної олімпіади з програмування.
----Всі присутні мали змогу перевірити свої знання , відповідаючи на запитання вікторини, та отримати смачний чупа-чупс.
----А всіх присутніх привітала гарною піснею студентка ІІІ курсу, майбутня програмісткаДокукіна Анна.
----А так як наступним етапом свята був квест, то групи представили свої команди – «Дембеля», «Unreal», «DreamWorks», «Алгоритми» та отримали маршрутні листи.
----Найбільше балів отримала команда « Дембеля» але перемогла у нас, як завжди – ДРУЖБА!
----Команди отримали смачну нагороду від адміністрації коледжу – ПІЦУ!

Показати файли

16 Вересня 2019р.Сподобалось
ДЕНЬ ЗНАНЬ

----День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. 2 вересня 2019 року у Смілянському промислово-економічному коледжі ЧДТУ відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року. Це, мабуть, єдине свято, яке є одночасно і загальним для всіх, і особистим для кожного.
----Директор коледжу Кондратенко Г.М. привітав всіх присутніх з початком нового навчального року, побажав міцного здоров’я, впевненості у власних силах та прагнення до нових знань. В центрі уваги, звісно, були першокурсники. З напутнім словом до них від імені кураторів нового набору звернулася Н.М Кушнір. А старшокласники вручили символічний студентський квиток та мелодійні дзвіночки. Приймаючи першокурсників в дружню студентську родину за доброю традицією, яка склалася у коледжі, в цей день їх частували короваєм.


Показати файли

3 Вересня 2019р.Сподобалось

1 2 ... 90 Наступна »