01:11
12 Грудня
Четвер
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися
СПЕК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
39

Смiлянський промислово-економiчний коледж
Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогалерея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКОМ

----З метою підвищення військово-патріотичного виховання молоді Смілянський промислово- економічний коледж ЧДТУ уже має свою традицію, а саме запрошувати воїнів АТО Напередодні Дня Збройних Сил України, 4 грудня в Смілянському промислово-економічному коледжі ЧДТУ відбулася зустріч першокурсників із випускником 2016 року, учасником бойових дій на Сході Максимом Чорногалом. У своїй розповіді він зупинився на особливостях проходження військової служби під час воєнних дій, умовах життя і побуту, психологічних та емоційних навантаженнях військовослужбовців в критичні моменти.
----Максим надав можливість переглянути власні фото- та відео документи, відповів на численні запитання студентів. Зустріч пройшла в теплій атмосфері, проникнутій семпатією та співчуттям.


Показати файли

Вчора, в 09:41Сподобалось
Зі святом Збройних Сил України

----Вітаємо всіх чоловіків зі святом Збройних Сил України, зичимо міцного здоров’я, наснаги, добра та мирного неба над головою.

Показати файли

6 Грудня 2019р.Сподобалось
ТВОЄ ЖИТТЯ – ТВІЙ ВИБІР

----Між Смілянським промислово-економічним коледжем ЧДТУ і Смілянським міським центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги налагоджена продуктивна співпраця. Темою останньої зустрічі «Твоє життя – твій вибір» стало запобігання згубного впливу наркотичних речовин, алкоголю, тютюнових виробів на організм людини, особливо в неповнолітньому віці.
----Головний спеціаліст відділу Олександр Дячук наголосив на кримінальній відповідальності за незаконне зберігання, виготовлення та розповсюдження наркотичних засобів.


Показати файли

6 Грудня 2019р.Сподобалось
ВІД БІЗНЕС-ІДЕЇ ДО БІЗНЕС-ПРОЕКТУ

----3 грудня в Смілянському промислово-економічному коледжі ЧДТУ на економічному відділенні відбулася студентська науково-практична конференція: «Від бізнес-ідеї - до бізнес-проекту», в якій взяли участь студенти спеціальності "Менеджмент".
----Під час конференції учасники обмінювалися ідеями, досвідом, обговорювали цікаві пропозиції та відповідали на актуальні запитання. Доповіді було підготовлено за декількома напрямами, які відображають сучасні тенденції та проблеми в економіці і бізнесі: енергоефективність, ІТ-технології, туризм, екологія та біотехнології, соціальні проекти.
----Студенти творчо підійшли до підготовки та презентації своїх робіт. Кращими визнали бізнес-проекти Гавриш Ірини «Аргументація доцільності створення кролеферми «ЕкоКріль»; Брощан Віри «Організація промислового виробництва вітчизняних препаратів» та Богдан Анни «Створення кафе-кондитерська».
----Уже п’ять років поспіль у коледжі відбуваються подібні заходи. З кожним роком вдосконалюється їх організація, зростає фаховий рівень учасників.

Показати файли

4 Грудня 2019р.Сподобалось 1
Розклад занять заочної форми навчання (2019-2020 рік)

Розклад занять заочної форми навчання (2019-2020 рік)

Розклад занять OP-17, OP-17cк.
Розклад занять OP-18, OP-18cк.
Розклад занять OP-19, OP-19cк.
----


4 Грудня 2019р.Сподобалось

1
2 ... 95 Наступна »