22:26
14 Листопада
Середа
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися
СПЕК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
38

Смiлянський промислово-економiчний коледж
Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогалерея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКИЙ ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО»

---- В рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» 7 листопада відбулася зустріч студентів ІІ курсу СПЕК ЧДТУ із представниками Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Линник Валентиною Павлівною та Хоменком Максимом Миколайовичем. З метою формування правової та громадянської компетентності студентів вони проінформували про цілі та завдання БВПД; пояснили, хто має право на безоплатну правову допомогу. Крім того, було роз’яснено присутнім про їхні права, під час затримання та як отримати юридичну допомогу з інших правових питань. Також були проаналізовані окремі статті Кримінального Кодексу України, значну увагу звернули на особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх. Окремим студентам працівники центру надали юридичну консультацію.
---- На завершення зустрічі студенти отримали інформаційні буклети: «Я МАЮ ПРАВО», «ТВОЇ ПРАВА – ТВІЙ НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ», «ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ». «ЯК ПРОТИДІЯТИ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ».


Показати файли

11 Листопада 2018р.Сподобалось
ЕКОНОМІЧНИЙ БРЕЙН-РИНГ

----В рамках проведення тижня циклової комісії «Менеджменту, підприємницької діяльності і фінансів» викладачами коледжу Нестеренко В.М. та Кучмою А.М. був проведений економічний брейн-ринг, присвячений «Дню менеджера», який складався з наступних тематичних конкурсів:
1 раунд – «Презентація команд»;
2 раунд – «Бліц- питання»;
3 раунд – «Гонка за лідером»;
4 раунд – «Ти мені - я тобі»;
5 раунд – «Реклама»;
---- З глядачами був проведений конкурс «Економічний словник». Для проведення брейн-рингу та оцінки роботи команд було створено експертну комісію-журі в складі викладачів коледжу: Козятинської Л.П., Лісової Л.В. та студентки групи КД-9-16 Свідельської А.
---- Учасники двох команд з груп ОР-9-15 та ОР-9-16 намагалися з'ясувати, хто кмітливіший та спритніший. Захід пройшов на високому емоційному підйомі, в цікавій, напруженій атмосфері, студенти проявляли свою ерудицію, мислення та взаємовиручку. Під час змагань студенти мали змогу розширити свій світогляд.
----Перемогу здобула команда групи ОР-9-16 – «Майбутнє нації». Проведення подібних змагань серед студентів сприяє не лише підвищенню інтересу до економічних знань та урізноманітненню навчально-виховного процесу, а й розвиває творче мислення, ініціативу студентів.
1 листопада відзначається Міжнародний день менеджера.
Користуючись нагодою, щиро вітаємо студентів та викладачів
спеціальності «Менеджмент» із професійним святом. Зичимо
майбутнім менеджерам миру, добра, злагоди та побудувати успішну кар’єру.Показати файли

2 Листопада 2018р.Сподобалось 1
Триває декада циклової комісії економічних дисциплін

---- Те, що студентство – народ веселий, кмітливий, вправний, на всі лади справний, ефектно довели наші студенти. Вони дружньо та оперативно справилися із завданням з оформлення стінгазет «Можливості, які дарує доля», приймали активну участь у майстер-класі «Менеджмент дій», які організувала Ткаченко Юлія Володимирівна та Коваленко Ольга Павлівна. Колеги поділилися зі студентами секретами успіху та надихнули їх на майбутні життєві досягнення.
---- У бібліотеці коледжу триває виставка студентських робіт «Творчі люди». 1 листопада студенти з викладачем Борис Тетяною Андріївною відвідали смілянське підприємство «Континент», яке поступово відроджує територію колишнього заводу «Оризон». Тут працюють близько 180 робітників. Приємно зазначити, що в цехах підприємства і в адміністративному корпусі працюють випускники нашого коледжу. Підприємство випускає понад 70 тисяч найменувань продукції. Найпопулярніші – віконно-дверні профільні системи та конструкції із ПВХ та алюмінію, вироби декоративної кераміки із натуральних глин, дитячі та спортивні майданчики тощо. Надалі планує розширювати виробництво та запрошує випускників нашого коледжу до співпраці.
---- Щиро вдячні за плідну співпрацю та організовану екскурсію на підприємство «Континент» колегам Ткаченко Юлії Володимирівні та Коваленко Ользі Павлівні.


Показати файли

2 Листопада 2018р.Сподобалось
«Halloween»

31 жовтня 2018 року студенти СПЕК ЧДТУ відсвяткували свято «Halloween».
Студенти проявили дуже велику зацікавленість та організаційні здібності у відтворенні тематичного свята, зокрема у вигляді:
• декорування приміщення атрибутами свята;
• відтворенні різноманітних образів, що відповідають тематиці проведеного заходу;
• виготовлення символу свята у вигляді гарбузових ліхтарів.
В цілому, у коледжі цілий день панувала атмосфера драйву та жартів.


Показати файли

1 Листопада 2018р.Сподобалось
ДЕНЬ МАРКЕТОЛОГА

Наприкінці жовтня своє професійне свято відзначають усі маркетологи, «рекламщики», «креативщики» – як їх тільки не називають! Але насправді – це професіонали, які створюють, проводять і аналізують рекламні кампанії з просування товарів.
Не пройшло це свято повз увагу студентів та викладачів нашого коледжу. Програма була насиченою та цікавою: конкурс презентацій з маркетингової тематики, маркетингові дослідження «Чи подобається тобі навчатися у СПЕК ЧДТУ?», «Ваше ставлення до реклами». На основі проведених досліджень студенти підготували відеоролики. На завершення викладач маркетингу Людмила Вікторівна Лісова провела урок-бесіду «Роль реклами у нашому житті» зі студентами групи ФК-9-16.

Вітаємо маркетологів зі святом!
Бажаємо креативного мислення, цікавої роботи
та прогнозованого ринку!Показати файли

1 Листопада 2018р.Сподобалось 1

1 2 ... 73 Наступна »