01:41
16 Листопада
Субота
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися
СПЕК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
39

Смiлянський промислово-економiчний коледж
Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогалерея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

----13 листопада на урочистій лінійці Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ збірну команду з футболу було нагороджено кубком та грамотою Смілянської міської ради, Управління освіти, молоді та спорту за зайняте ІІІ місце у Кубку з футболу м. Сміли 2019 року.
----Бажаємо нашим юнакам наснаги, здоров’я, удачі та прагнення до перемог.

Показати файли

13 Листопада 2019р.Сподобалось
Екскурсія на виробництво

----12 листопада 2019року студенти групи ФК-17, ОР-16, ОР-17 разоміз завідуючим відділенням А.В. Михайлюком, викладачами В.М Нестеренко, А.М.Кучмою та секретарем В.М.Король здійснили цікаву екскурсію на кондитерську фабрику «Меркурій», яка є провідним підприємством України в галузі продуктів харчування з льодяникової карамелі. Під час екскурсії студенти ознайомилися зі специфікою виготовлення льодяникової карамелі, всіма етапами виробництва. Поспілкувалися з менеджерами щодо тонкощів виготовлення продукції та організації даного виробництва на сучасному обладнанні. Після закінчення екскурсії студентів чекала солодка дегустація та подарунки. Ми вдячні директору ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій» Євгенію Володимировичу Тарану за надану можливість в проведенні такої чудової екскурсії. Маємо надію, що для наших студентів, майбутніх менеджерів, комерсантів та фінансів завжди будуть чекати робочі місця на такому провідному та сучасному виробництві.

Показати файли

13 Листопада 2019р.Сподобалось
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

----Традиційно у СПЕК ЧДТУ в День української писемності та мови відбулося написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Цьогоріч конкурс проводиться вже в дев’ятнадцяте. Вперше диктант було проведено за новими правилами правопису. У заході взяли участь студенти І-ІІ курсів та всі бажаючі.
----Дякуємо всім учасникам за активність та небайдужість до рідної мови, яка єднає всіх нас.


Показати файли

12 Листопада 2019р.Сподобалось
Футбол Сміла 2019

----8 листопада команда Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ посіла третє місце з Кубку футболу «Сміла 2019» серед навчальних закладів.

Показати файли

11 Листопада 2019р.Сподобалось
НАУКОВИЙ ПІКНІК

----За ініціативою та підтримки Черкаського державного технологічного університету Смілянський промислово-економічний коледж вже вкотре долучився до проведення Наукових пікніків у загальноосвітніх школах Черкащини.
----6 листопада СПЕК ЧДТУ взяв участь в такому заході. Відбувся він на базі Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11. Провідні фахівці коледжу проводили цікаві вікторини та конкурси, демонстрували досліди, розповідали про спеціальності навчального закладу та перспективи продовження здобуття освіти у ЧДТУ.


Показати файли

8 Листопада 2019р.Сподобалось

1 2 ... 93 Наступна »