01:03
19 Жовтня
П'ятниця
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися
СПЕК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
38

Смiлянський промислово-економiчний коледж
Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогалерея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
«Банківські операції» у банках Сміли

11 жовтня 2018 року студенти ІІІ кусу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» під керівництвом викладача Борис Тетяни Андріївни мали нагоду отримати знання не в аудиторії коледжу, а у відділеннях банків м. Сміли. Метою незвичайної лекції у банку було підвищення практичної підготовки студентів та закріплення теоретичних знань і вмінь.
Керівник Смілянського відділення ПАТ АБ "Укргазбанк" Книж Олег Олександрович провів студентам екскурсію по відділенню банку, яка супроводжувалася цікавими та пізнавальними розповідями про діяльність банку, операції та послуги, які вони надають. Студенти з захопленням слухали про всі тонкощі банківської роботи: «Переваги та недоліки використання банківських кредитних і депозитних платіжних карток», «Якими послугами банків можна скористатися для заощадження грошей?», «Як захистити себе від фінансових шахраїв?», «Основи користування банкоматами та терміналами». Після теоретичних настанов студенти переходять до практики. Тут їм розповіли про роботу касира, у деталях демонструючи як перевіряють, рахують та пакують готівку, оформлення документів.
Регіональний керуючий А-Банку Савонік Юрій Степанович ознайомив студентів з особливостями роботи сучасного банку, новими інноваційними банківськими послугами та перспективами розвитку вітчизняної банківської системи, новими проектами та сучасними технологіями обслуговування, які інтенсивно впроваджує А-Банк.
Провідні фахівці банку відповіли на численні запитання студентів, поділилися своїми історіями успіху та пригостили дітей смаколиками.
Приємно зазначити, що в обох банках працюють випускники нашого коледжу:
Полубінська (Хоменко) Тетяна Володимирівна, Лук`янова Наталія Вікторівна.
Лекції в банках не лишили байдужими нікого.
Адміністрація коледжу висловлює щиру подяку керівникам і провідним фахівцям банків та сподівається на подальшу співпрацю.


Показати файли

17 Жовтня 2018р.Сподобалось
з Днем захисника України

Шановні захисники України! Дорогі ветерани!

Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва!
Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.
Вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви — наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

З повагою колектив СПЕК ЧДТУПоказати файли

12 Жовтня 2018р.Сподобалось 1
ДЕНЬ КОЗАЦТВА

10.10.2018р. студенти групи ФК-9-17 та ОР-9-17 здійснили народознавчу мандрівку «Козацької слави повік не забудемо» до бібліотеки-філії №1 Смілянської міської ЦБС, присвячену Дню Козацтва. Студенти отримали велике задоволення від захоплюючої розповіді про життя українських козаків, їх побут та характер. Чудово підняла настрій запальна вікторина «З історії козацтва» на знання козацьких висловів та прислів’я.
Куратор гр. ФК-9-17 Кононенко Ю.О.


Показати файли

12 Жовтня 2018р.Сподобалось 1
Всеукраїнський день бібліотек

Бібліотека – це той храм,
де завжди народжується
і зберігається духовність.
Пам’ятаймо, що у давнину
бібліотеку називали “дім життя’,
“притулок мудрості”, “аптека для душі’
(В. Сухомлинський)

30 вересня країна відзначає величне свято – Всеукраїнський день бібліотек.
Всеукраїнський день бібліотек встановлено в Україні Указом Президента України від 14.05.1998 р. № 471/98, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства.
У цей День ми згадуємо про клопітку працю та високу місію бібліотекаря: виховувати грамотного читача, навчити його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки.
Вітаємо всіх зі святом і запрошуємо до бібліотеки СПЕК ЧДТУ!


Показати файли

3 Жовтня 2018р.Сподобалось 1
Результати виборів директора коледжу СПЕК ЧДТУ

Результати виборів директора коледжу СПЕК ЧДТУ

Переглянути:
• Підсумки голосування25 Вересня 2018р.Сподобалось 3

1 2 ... 72 Наступна »