12:56
10 Грудня
Недiля
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися

 СПЕФК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
43

Смiлянський промислово-економiчний
                фаховий коледж
   Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогаларея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Абiтурiенту / Вiддiлення


На технічному відділенні Смілянського промислово-економічного коледжу Черкаського державного технологічного університету працюють три випускні циклові комісії:

з радіотехніки (голова циклової комісії Ємцев Олександр Анатолієвич, викладач вищої категорії);

з електроніки (голова циклової комісії Пожар Василь Анатолієвич, викладач першої категорії;

з розробки програмного забезпечення (голова циклової комісії Федоренко Михайло Миколайович, викладач вищої категорії, заступник директора з навчально-виробничої роботи;

Завідувач відділенням викладач вищої категорії, викладач-методист Осіпов Віктор Валентинович

Підготовка молодших спеціалістів проводиться за трьома спеціальностями:

На відділенні працюють 7 спеціалізованих лабораторій та різнопрофільні кабінети, які забезпечують підготовку спеціалістів за відповідними спеціальностями.

Кожна циклова комісія активно використовує сучасні технічні методи навчання. Ефективно використовуються демонстраційні стенди, макети, наглядні промислові зразки, зразки дипломних робіт студентів, плакати та інше. Всі циклові комісії оснащені сучасною комп'ютерною технікою, що надає можливість виконувати понад 50% навчального навантаження з використанням ПЕОМ. Всі комп’ютери відділення цілому об'єднанні в локальну мережу та мають доступ до мережі Інтернет.


На відділенні щорічно проводяться студентські олімпіади із залученням якнайширшого кола студентів відділення. Такі олімпіади дають можливість розкрити свої здібності найбільш обдарованій студентській молоді.

Студенти відділення приймають участь у Всеукраїнських олімпіадах. Так в 2012 році наша команда у складі Чирки Олександра та Зоріна Олександра посіла перше місце на другій Всеукраїнській олімпіаді з радіоелектроніки, а в 2014 році. на третій Всеукраїнській олімпіаді посіла друге місце. Результати олімпіад показують високий рівень знань і умінь студентів технічного відділення.

Особливо треба відмітити колективну аматорську радіостанцію коледжу з позивним сигналом UR4CWE, керівництво якою здійснює директор коледжу, радіоаматор з багаторічним досвідом Шиян Володимир Гнатович . За роки роботи радіостанції, а створена вона більше ніж десять років назад, студентами технічного відділення проведені тисячі зв’язків з радіоаматорами сотень країн та отримано ряд призових місць в міжнародних змаганнях по радіоспорту.

 Кожну групу на першому курсі зустрічає педагог-куратор, що працює з нею до закінчення коледжу. Така система забезпечує індивідуальний підхід до кожного студента з врахуванням його особистих проблем. Особлива увага на відділенні приділяється студентам-сиротам, напівсиротам, інвалідам, чорнобильцям та дітям із малозабезпечених сімей.

Підготовка та випуск висококваліфікованих фахівців, що разом з тим мають бути порядними, чемними, патріотично вихованими людьми – це основна мета діяльності, яка досягається в результаті кропіткої, злагодженої роботи всього, без винятку, згуртованого колективу технічного відділення.


Економічне відділення

На економічному відділенні Смілянського промислово-економічного коледжу Черкаського державного технологічного університету працюють три випускні циклові комісії:

комісія з економіки та менеджменту (голова комісії Нестеренко Валентина Миколаївна, викладач вищої категорії);


комісія з комерційної діяльності (голова комісії Лісова Людмила Вікторівна, викладач вищої категорії);комісія з фінансів та бухгалтерського обліку (голова комісії Борис Тетяна Андріївна, викладач вищої категорії).Завідуючий відділенням викладач вищої категорії Михайлюк Анатолій Васильович

Підготовка молодших спеціалістів проводиться за трьома спеціальностями:

Успішність стратегічного менеджменту економіки України напряму залежить від ефективних зусиль усіх учасників цього процесу і, передовсім, від активності й професіоналізму економістів, фінансистів, комерсантів та менеджерів нової формації. Належні компетенції таких фахівців закладаються в процесі продуктивного навчання, яке спрямовано на формування фахівця з інноваційним типом мислення й культури, з готовністю до інноваційної професійної діяльності.

Економічні науки – основа функціонування сучасного цивілізованого суспільства. Вміння у необхідних обсягах і своєчасно мобілізувати, раціонально розподілити, ефективно та ощадливо використати економічні ресурси на всіх рівнях господарювання визначає значною мірою ступінь задоволення суспільно-необхідних потреб, рівень життя народу, зумовлюючи перспективи позитивних тенденцій і напрямів соціально-економічного розвитку держави. Важливою передумовою вдалого розв’язання складних фінансово-господарських взаємовідносин учасників економічних відносин є наявність у країні обізнаних і досвідчених фахівців. Саме їх підготовкою і займається економічне відділення Смілянського промислово-економічного коледжу ЧДТУ.

Навчання ведеться в спеціалізованих кабінетах, які забезпечують підготовку спеціалістів за відповідними спеціальностями. Навчання здійснюють викладачі вищої кваліфікаційної категорії, а також особи з вищою інженерною та економічною освітою, які мають профільний виробничий стаж не менше 10-12 років.

Кожна циклова комісія активно використовує сучасні технічні методи навчання. Ефективно використовуються демонстраційні стенди, макети, наглядні промислові зразки, зразки дипломних робіт студентів, плакати та інше. Всі циклові комісії оснащені сучасною комп'ютерною технікою, що надає можливість виконувати понад 50% навчального навантаження з використанням ЕОМ. Всі комп’ютери відділення цілому об'єднанні в локальну мережу та мають доступ до мережі Інтернет.

На відділенні щорічно проводяться студентські олімпіади із залученням якнайширшого кола студентів відділення. Такі олімпіади дають можливість розкрити свої здібності найбільш обдарованій студентській молоді.

Підготовка та випуск висококваліфікованих фахівців, що разом з тим мають бути порядними, чемними, патріотично вихованими людьми – це основна мета діяльності, яка досягається в результаті кропіткої, злагодженої роботи всього, без винятку, згуртованого колективу економічного відділення.