13:40
10 Грудня
Недiля
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися

 СПЕФК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
43

Смiлянський промислово-економiчний
                фаховий коледж
   Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогаларея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Iнфо / Комерцiйна дiяльнiсть

Спеціальність «Підприємництво та торгівля»

 Термін навчання - на базі 9 класів - 2 роки  10 місяців;

                            - на базі 11 класів - 1 рік 10 місяців.

Характеристика спеціальності

Підприємництво є рушійною силою економіки та запорукою економічного зростання країни. Розповсюдження ринкових методів господарювання обумовлює постійну потребу в значній кількості фахівців в питаннях створення та ефективного ведення бізнесу, тому підготовка за спеціальністю «Підприємництво та торгівля»  сьогодні дуже актуальна та перспективна.

Фахівець зі спеціальності «Підприємництво та торгівля» це управлінець нового покоління, здатний ефективно працювати в органах державного управління, інвестиційно-консалтингових фірмах, на промислових і комерційних підприємствах і організаціях різних форм власності, провідних українських і зарубіжних компаніях, або успішно започаткувати власну справу.

Посада фахівця спеціальності «Підприємництво та торгівля» займає вагоме місце в структурі практично усіх підприємств, організацій чи установ, які можуть існувати в економічній системі держави. Випускник даної спеціальності здійснює розрахунки собівартості продукції, складає кошторис витрат, прогнозує стан економічної та фінансової діяльності підприємств і організацій, визначає шляхи підвищення ефективності господарської діяльності організації, може працювати у сфері консалтингової, страхової, банківської та рекламної діяльності. Часто саме від такого фахівця залежить успіх роботи як окремого підрозділу, так і всього підприємства.

 

Переваги професії: свобода, перспектива, зростання, реалізація мрій, побудова власного колективу і росту. 

 Профіль діяльності фахівця:

1) у сфері підприємництва – це організація комерційної та зовнішньоекономічної діяльності, керівництво підприємствами оптової та роздрібної торгівлі;

2) у сфері торгівлі діяльність спрямована на вивчення ринку, прогнозування його кон’юнктури, розробку стратегії і тактики маркетингу, формування і контроль асортименту товарів, управління якістю товарів, оптимізацію товаропросування, переробку та зберігання товарів і сировини;

3) сфері державного, регіонального контролю – забезпечення реалізації державної політики щодо захисту інтересів споживачів.

 

Ви активна, талановита, цілеспрямована людина?

Ви бажаєте досягти вершин у цьому житті?

 

Якщо так, ми з радістю зустрінемо Вас у якості студента

спеціальності  «Підприємництво та торгівля»

Здобувши освіту за цією спеціальністю сьогодні,

 Ви отримаєте впевненість і гідну роботу завтра.