05:32
7 Червня
Середа
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися

 СПЕФК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
41

Смiлянський промислово-економiчний
                фаховий коледж
   Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогаларея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Iнфо / Комерцiйна дiяльнiсть

Спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

термін навчання - на базі 9 класів - 3 роки

                                на базі 11 класів - 2 роки

ХАРАКТЕРИСТИКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ

 Підприємництво є рушійною силою економіки та запорукою економічного зростання країни. Розповсюдження ринкових методів господарювання обумовлює постійну потребу в значній кількості фахівців в питаннях створення та ефективного ведення бізнесу, тому підготовка за спеціальністю “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” сьогодні дуже актуальна та перспективна.

Фахівець зі спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” – це управлінець нового покоління, здатний ефективно працювати в органах державного управління, інвестиційно-консалтингових фірмах, на промислових і комерційних підприємствах і організаціях різних форм власності, провідних українських і зарубіжних компаніях, або успішно започаткувати власну справу.

Посада фахівця спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” займає вагоме місце в структурі практично усіх підприємств, організацій чи установ, які можуть існувати в економічній системі держави. Випускник даної спеціальності здійснює розрахунки собівартості продукції, складає кошторис витрат, прогнозує стан економічної та фінансової діяльності підприємств і організацій, визначає шляхи підвищення ефективності господарської діяльності організації, може працювати у сфері консалтингової, страхової, банківської  та рекламної  діяльності. Часто саме від такого фахівця залежить успіх роботи як окремого підрозділу, так і всього підприємства.

Переваги професії: свобода, перспектива, зростання, реалізація мрій, побудова власного колективу і росту.

Профіль діяльності фахівця:

У сфері підприємництва – це організація комерційної та зовнішньоекономічної діяльності, керівництво підприємствами оптової та роздрібної торгівлі.

У сфері торгівлі діяльність спрямована на вивчення ринку, прогнозування його кон’юнктури, розробку стратегії і тактики маркетингу, формування і контроль асортименту товарів, управління якістю товарів, оптимізацію товаропросування, переробку та зберігання товарів і сировини.

У сфері державного, регіонального контролю – забезпечення реалізації державної політики щодо захисту інтересів споживачів.

Якщо так, ми з радістю зустрінемо Вас у якості студента спеціальності

«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Здобувши освіту за цією спеціальністю сьогодні,

Ви отримаєте впевненість і гідну роботу завтра.