07:41
26 Вересня
Вiвторок
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися

 СПЕФК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
43

Смiлянський промислово-економiчний
                фаховий коледж
   Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогаларея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Iнфо / Розробка програмного забезпечення

Все частіше на нашому ринку праці звучить слово «програміст». Старе покоління думає про це, як про закордонне слово, а молодь відразу згадує знаки і символи на моніторі комп'ютера, захоплюючі Інтернет сторінки і безмежні простори Інтернету.

Чим же так приваблює ця професія ось уже не одне покоління.

Мабуть, найбільшим тяжінням працює сама техніка. Де ви бачили молоду людину, яка б не дружила з комп'ютером. Спочатку «погралася в ігри», а потім приходить усвідомлення того, що на цьому можна і заробити. І починається пошук потрібної інформації. Відповідно, кожен, хто має певні здібності і посидючість, досягають досить великих заробітків. Саме це і є найголовніша перевага - високі заробітки.

Хобі, вона ж і твоя робота. Всі книги про успіх, говорять одне і те ж, «Ви легко досягнете успіху, якщо ваше хобі стане вашим джерелом доходу». Саме так виходить у більшості програмістів. Їх не відтягнеш від моніторів, вони з божевільною швидкістю створюють свої шедеври. Вони люблять свою справу.

Можливість роботи за кордоном. Професіоналам своєї справи, завжди раді навіть за кордоном. Адже, програмісти за кордоном беруть за свою роботу набагато більше, ніж наші співвітчизники.

Тому наші програмісти затребувані за кордоном.