12:58
10 Грудня
Недiля
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися

 СПЕФК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
43

Смiлянський промислово-економiчний
                фаховий коледж
   Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогаларея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Студенту / Бібліотека

Сьогодні бібліотека - це найважливіший центр коледжу, який забезпечує бібліотечно-бібліографічне та інформаційне обслуговування навчального, наукового і виховного процесів ВНЗ.

Бібліотека на сьогоднішній день обслуговує понад 650 читачів: студентів, викладачів та працівників ВНЗ. В бібліотеці працює читальний зал та абонемент, на якому видаються книжки. А також створений у бібліотеці зал періодичних видань.

Книжковий фонд бібліотеки на сьогодні становить понад 22000 примірників, який систематично поновлюється. Фонд бібліотеки багатогалузевий. Комплектується літературою з питань екології та охорони природи, математики, фізики, хімії, біології; обліку та аудиту, фінансів, банківської справи, менеджменту, маркетингу, радіоелектроніки, програмування, економічної теорії, історії, соціології, політології, філософії, етики та естетики, психології та педагогіки тощо. Щорічно в бібліотеку надходять десятки періодичних видань.

Для полегшення пошуку необхідної літератури в бібліотеці створені каталоги і картотеки:

алфавітний каталог;

систематичний каталог;

Електронний каталог, до складу якого входять:

"Методичне забезпечення"

"Предметні книги"

"Періодичні видання"

Бібліотека підключена до загальної мережі технікуму. У читальному залі знаходяться комп'ютери, за допомогою яких, студенти мають доступ до даних бібліотеки. Бібліотека підключена до мережі ІНТЕРНЕТ.