08:36
1 Грудня
Середа
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися
СПЕК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
41

Смiлянський промислово-економiчний коледж
Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогалерея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА
В рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» в читальному залі Смілянського промислово-економічного фахового коледжу ЧДТУ відбувся виховний захід на тему: «Гендерне насильство». Активну участь в ньому взяли студенти І курсу під керівництвом викладача біології та Захисту Вітчизни Клімової В.І. та бібліотекаря Путінцевої І.С.
Під час заходу було переглянуто відеофільми, обговорено конкретні життєві ситуації щодо втручання в особисте життя дітей, які шкодили їхньому фізичному та психічному здоров’ю. Студентам було запропоновано анонімне анкетування «Так, я вважаю…», проведена гра «Міф чи реальність», а також оголошено конкурс малюнку «Руки не для биття».

Показати файли

29 Листопада 2021р.Сподобалось 2
АКЦІЯ "ЗАПАЛИ СВІЧКУ"

Впродовж ХХ століття в умовах комуністичного режиму Україна пережила три Голодомори: 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років. Найбільш трагічним з них був Голодомор 1932-33 років. Однією з причин голодомору було прагнення приборкати сталінським режимом український національно-визвольний рух. Адже початку ХХ ст. Українська революція 1917-1921рр стала важливим етапом боротьби за українську державність, прискорила становлення української політичної нації і селянської верстви.
Українські селяни з їхньою природженою працьовитістю та повагою до приватного майна несприйняли суцільної колективізації. Коли розпочалася конфіскація землі, майна та врожаїв, а людей силою заганяли в колгоспи, українське село повстало. У 1930р відбулось близько 4 тисяч масових виступів, в яких взяло участь 1,2 млн. осіб. За перші 7 місяців 1932 влада зафіксувала в УРСР понад 900 виступів селян, що складало понад 56% усіх антиурядових акцій в СРСР за цей час.
Щоб «покарати», «приборкати» українців та унеможливити подальший спротив із середини 1932 р.
комуністична влада розпочала каральну операцію – МАСОВИЙ ШТУЧНИЙ ГОЛОД.
Цього року вшанування пам'яті жертв голодоморів припадає на 27 листопада. 26 листопада в Смілянському промислово-економічному фаховому коледжі ЧДТУ відбувся виховний захід – акція «Запали свічку», в якому взяли участь студенти ІІ курсу груп ЕТ-9-20, ПФ-9-20. Учасники заходу переглянули документальні кадри і спогади очевидців про трагічні події Голодомору; аналізували причини, наслідки трагедії, яку пережив український народ, та її відлуння у сучасність.
Традицію запалювати свічки у вікнах своїх будинків у 2003 році запропонував відомий дослідник Голодомору Джеймс Мейс. Йому належать слова: «Навіть сім десятиліть опісля свічка, що мерехтить у вікні, видається гідною відповіддю наступних поколінь».

Показати файли

26 Листопада 2021р.Сподобалось
КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

----До Дня української писемності та мови в СПЕФК ЧДТУ була проведена інтелектуальна гра «Конкурс знавців української мови».
----За перемогу змагалися дві команди: «Український чай» ( І курс) та «Посмішка» ( ІІ курс). Студенти мали змогу виявити свої знання у десяти конкурсних випробуваннях, що були пов’язані з різними розділами вивчення мови, а саме: орфографією, граматикою, лексикою, фразеологією і т.д.
----Особливо учасникам сподобався конкурс «Вгадай фразеологізм», у якому за допомогою міміки та жестів потрібно було пояснити своїй команді, про який фразеологізм йде мова. Гравці обох команд виявили кмітливість, артистизм та почуття гумору. Також весело та жваво проходили конкурси «Мовне асорті», «Відгадайко», «Склади прислів’я».
----За підрахунками журі перемогу здобула команда «Посмішка» з перевагою в 0,5 бали. Вітаємо переможців!


Показати файли

11 Листопада 2021р.Сподобалось
ПРЕСТИЖНА НАГОРОДА

----Нещодавно викладач СПЕФК ЧДТУ Шиян Володимир Гнатович отримав найпрестижніший серед радіоаматорів світу диплом DXCC Honor Roll. Ця нагорода видається Американською лігою радіоаматорів (ARRL) за встановлення радіозв’язків із всіма країнами та територіями світу.
----До своєї мети Володимир Гнатович йшов більше 40 років. Встановити радіозв’язки з усіма країнами та територіями світу надзвичайно важко, а ще потрібно, щоб обов’язково всі радіозв’язки були документально підтверджені QSL-картками. В Україні такий диплом мають лише 27 радіоаматорів.
----Вітаємо Володимира Гнатовича з такою високою відзнакою та бажаємо йому нових звершень та перемог!


Показати файли

3 Листопада 2021р.Сподобалось
Розклад занять та дзвінків заочного навчання

Розклад занять та дзвінків
на 2021/2022 н.р. 28.10.2021

<<< РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
<<< РОЗКЛАД ДЗВІНКІВ29 Жовтня 2021р.Сподобалось

1 2 ... 64 Наступна »