07:50
26 Вересня
Вiвторок
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися

 СПЕФК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
43

Смiлянський промислово-економiчний
                фаховий коледж
   Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогаларея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ

 День народження - це завжди свято, приємні емоції, подарунки. А коли такий день чекають усі студенти, це просто гарантує велике й невгамовне дійство!
 19 вересня у Смілянському промислово-економічному фаховому коледжі ЧДТУ з нагоди 43-ї річниці від дня заснування відбувся грандіозний захід у форматі фестивалю сучасної української патріотичної пісні.
 Святкування розпочалося з урочистої лінійки, яке плавно стало неформальним, з конкурсами та розвагами. Приємним сюрпризом для першокурсників стала їх посвята у студенти. Центральним дійством було виконання сучасних українських пісень. І хочеться відзначити, що підготувалися групи на відмінно. На завершення всі разом – студенти, куратори груп, співробітники заспівали «Червону калину», яка стала сучасним символом нескореності українського народу.
 Щиро вітаємо студентів, викладачів та співробітників коледжу і бажаємо миру та наснаги!


Показати файли

21 Вересня 2023р.Сподобалось 1
День програміста

  Математично та інформаційно обґрунтовано, що в 256-й день року відзначається День комп’ютерника та програміста. Адже 256 – це восьмий степінь числа 2
  В цей день професійні спільноти влаштовують конкурси та розваги, квести та пікніки, весело та завзято відзначають своє професійне свято.
  Студенти нашого коледжу, спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» щороку долучаються до таких неформальних заходів.
  І сьогодні команди програмістів «Senior» та «Кіберзлочинці» мали нагоду позмагатися.
  Кмітливість та винахідливість, завзяття і дружність допомогли студентам з легкістю впоратися з завданнями конкурсу «Я – програміст», а свій шарм члени команд виявили під час конкурсу компліментів, чим завоювали серця журі.
Які ж все таки класні і круті наші студенти!Показати файли

15 Вересня 2023р.Сподобалось 3
Рейтинг станом на 11.08 (ПЗСО)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК від 11.08.2023 (ПЗСО)

<<< Перегляд списка


11 Серпня 2023р.Сподобалось
НАКАЗ ПРО ЗАРАХУВАННЯ БСО (9кл)

ВІТАЄМО НОВИХ СТУДЕНТІВ В РОДИНІ ВСП «СМІЛЯНСЬКОГО ПРОМИСЛОВО-ЕКОНОМІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ ЧЕРКАСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ»!
З НАКАЗОМ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ЗА № 70 ВІД 28 ЛИПНЯ 2023 РОКУ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЯ НА САЙТІ КОЛЕДЖУ


<<< Перегляд наказу

Показати файли

3 Серпня 2023р.Сподобалось
Оголошення

  З 1 серпня 2023 року розпочинається прийом заяв та документів для вступу на навчання на базі БСО (9 класів) денна форма навчання, контракт.
  З 4 серпня 2023 на базі ПЗСО (11 класів), ОКР «кваліфікований робітник», молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра для вступу на денну форму навчання та навчання без відриву від виробництва (заочна форма).
Вступ БЕЗ ЕКЗАМЕНІВ за результатами
розгляду мотиваційних листів.
Навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.


Показати файли

1 Серпня 2023р.Сподобалось 1

1 2 ... 80 Наступна »