13:07
25 Березня
Субота
Ввiйти на сайт

Логiн:

Пароль:


запам`ятяти мене

Авторизацiя дозволить Вам користуватись всiма можливостями сайту. "запам`ятяти мене" забезпечить вхiд без повторного вводу даних протягом 30 днiв.

Ви ще не зареестрованi?
logout Зареєструватися

 СПЕФК ЧДТУ
НАМ ВЖЕ
41

Смiлянський промислово-економiчний
                фаховий коледж
   Черкаського державного технологiчного унiверситету
Головна Новини Фотогаларея Вiдеофайли Ви ввiйшли як Гiсть
Підприємництво
торгівля
Фiнанси Менеджмент Інженерія програмного забезпечення Телекомунікації
та радіотехніка
Електронiка
Головна / Новини
14 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

  Щороку 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.
  Український інститут національної пам'яті інформує, що дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону.
Новий виток розвитку добровольчому руху надав Закон України «Про основи національного спротиву», ухвалений 16 липня 2021 року та Постанова
  Кабінет Міністрів від 29 грудня 2021 року № 1449, яка затвердила Положення про добровольчі формування територіальних громад.
  24 лютого 2022 року росія розпочала широкомасштабне військове вторгнення на територію України. Країна-агресор із перших днів завдає ударів по цивільному населенню та інфраструктурі. Від того час Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії.
  З перших годин вторгнення сотні тисяч українців добровільно стали на захист Батьківщини, вступаючи до лав Збройних Сил України та територіальної оборони. Серед тих, хто добровільно взяв у руки зброю, люди
різних професій: журналісти, підприємці, відомі спортсмени, зірки шоу-бізнесу, чоловіки та жінки.
  Добровольцем став увесь Український народ: ті, хто поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони; ті, хто займається волонтерською діяльністю. Готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги.
  Нині в лавах добровольців перебувають і випускники, і студенти, і викладач коледжу. Щиро вітаємо їх з Днем українського добровольця! Зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії, божого благословення, віри, надії та повернення додому з Перемогою!

Показати файли

14 Березня 2023р.Сподобалось
МОСКАЛЕВБИВЧИЙ МОТЛОХ

 Смілянський промислово-економічний фаховий коледж запрошує освітні заклади Сміли, всіх небайдужих мешканців міста долучатися до започаткованого Черкаським державним технологічним університетом проєкту «МОСКАЛЕВБИВЧИЙ МОТЛОХ».
 В межах проєкту оголошується збір непотрібної старої комп’ютерної техніки (комп’ютерних комплектуючих, ноутбуків, планшетів, мобільних телефонів тощо).
 Виручені кошти підуть на потреби ЗСУ.

Звертайтеся за адресою:
вул. Кармелюка, 80А,
м. Сміла, Черкаська обл.
тел., fах: (04733) 2-83-03,
моб.: 096-544-39-04


Показати файли

11 Березня 2023р.Сподобалось
НАС ЄДНАЄ СЛОВО КОБЗАРЯ

  За доброю традицією у День народження Тараса Григоровича Шевченка вкотре відбувся літературний марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря», ініційований Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти.
  У заході взяли участь близько 600 студентів з усієї України. Не залишився осторонь і наш коледж. Анастасія Химич, студентка ІІІ курсу, надзвичайно зворушливо продекламувала поезію «Лілея».
  Всі учасники заходу будуть відзначені сертифікатами.

https://youtu.be/Ud9ribXPTlg


Показати файли

11 Березня 2023р.Сподобалось
БОРІТЕСЯ – ПОБОРЕТЕ!

  З нагоди Дня народження Тараса Шевченка у СПЕФК ЧДТУ відбувся виховний захід, у якому взяли участь студенти І курсу. Своєрідним лейтмотивом заходу стали слова Ліни Костенко: «Кобзарю, знов я до тебе приходжу, бо ти для мене – совість і закон!»
  Розпочався захід переглядом відео «Гомоніла Україна» та кожен із присутніх переконався, що пророчі слова Кобзаря дуже актуальні саме зараз. Ніхто так не відчував Україну, як Шевченко, і саме тому його поезії крізь століття не втрачають свого глибинного змісту та знаходять стежку до серця кожного свідомого українця. Слово Великого Кобзаря об’єднує всіх нас у боротьбі з рашистським окупантом та надає невичерпну енергію та наснагу.
 На завершення заходу студенти із задоволенням декламували свої улюблені поезії та уривки з поем. Шевченкове слово нікого не залишило байдужим…
Борітеся - поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!


Показати файли

11 Березня 2023р.Сподобалось
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

  У рамках Національного Фестивалю «Код Нації» було проведено Всеукраїнський конкурс творчих проєктів «Код Нації. Українська Сніжниця», в якому активну участь взяли студенти, викладачі та випускники коледжу.
  За високий професіоналізм, креативність мислення і творчий підхід у виконанні робіт, учасники отримали спеціальні дипломи та нагороди:
• Приходько Алла Борисівна, методист коледжу, посіла І місце у номінації «Еко Україна», а також отримала диплом учасника конкурсу;
• Поліщук Анна, випускниця коледжу, посіла ІІ місце у номінації «Фотографічна Україна» та отримала диплом учасника конкурсу;
• Янковська Анна, студентка групи ПФ-9-21, посіла ІІІ місце у номінації «Зимова лялька». Творчий куратор – Кушнір Ніна Миколаївна, викладач суспільно-гуманітарних дисциплін.
Організатори: бібліотекар Путінцева Ірина Ст аніславівна, фотограф Сумський Микола Володимирович
Щиро вітаємо переможців та зичимо невичерпної енергії та натхнення для подальших звершень!


Показати файли

10 Березня 2023р.Сподобалось 1

1 2 ... 77 Наступна »