Безпечна дорога додому
![Безпечна дорога додому](/sites/default/files/styles/large/public/images/article/2024/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2024-05-20_11-17-38-624.jpg?itok=JgjnqXoz)
Безпечна дорога додому
У рамках реалізації заходів щорічного Тижня безпеки дорожнього руху для здобувачів освіти Смілянського промислово-економічного фахового коледжу ЧДТУ було проведено тренінг «Безпечна дорога додому», під час якого студенти групи ПФМ-9-23 відпрацьовували практичні навички поведінки на дорозі, зокрема «Правила поведінки на пішохідній доріжці».
Першокурсники чітко усвідомили, що безпека на дорогах – спільна відповідальність всіх учасників руху. Кожен із нас має поважати пішохода, велосипедиста, автомобіліста та дбати про власну безпеку.
- 8 переглядів