Петлюрівські читання
![Петлюрівські читання](/sites/default/files/styles/large/public/images/article/2024/IMG_0567.jpeg?itok=gmMRme7_)
31 травня за участю студентів групи ЕК-9-23 Смілянського промислово-економічного фахового коледжу ЧДТУ відбулися «Петлюрівські читання». Учасники заходу мали можливість дізнатися та обговорити ключові віхи життєвого шляху та діяльності Симона Петлюри та інших видатних військовиків періоду Визвольних змагань – Петра Болбочана, Юрія Тютюнника. Проаналізували складний процес творення українського війська 100 років назад та провели паралелі із сучасними подіями в Україні.
Всі учасники командної гри були активними, вдумливими, не байдужими! В історичній вікторині про події Української революції 1917 – 1921 років перемогла команда «Бандерівці».
- 14 переглядів