ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ
![](/sites/default/files/styles/large/public/images/article/2022/1102_1668019571_1.jpg?itok=CbXFOOgO)
«СМІЛИВА ГРИВНЯ»
ВСП "Смілянський промислово-економічний фаховий коледж Черкаського державного технологічного університету". долучився до Всеукраїнської благодійної акції "Смілива гривня", ініційованої Національним банком України спільно з Ощадбанком.
Спільними зусиллями студентського і педагогічного колективу вдалося зібрати та перерахувати кошти на потреби Збройних Сил України у Смілянському відділенні Ощадбанку в сумі 1800 грн.
Дякуємо кожному учаснику за свідому громадянську позицію, хто робить свій внесок у перемогу.
Все буде Україна!
- 5 переглядів