Перейти до основного вмісту

spefk@chdtu.edu.ua (04733) 28303  Черкаська обл, м. Сміла, вул. Кармелюка, 80а                         

age

День відкритих дверей

День відкритих дверей

         15 березня у Смілянському промислово-економічному фаховому коледжі ЧДТУ відбувся День відкритих дверей для  випускників шкіл та їх батьків. 
         Під час зустрічі виступив директор Григорій Кондратенко, який розповів про коледж та перспективи його розвитку і  можливості для отримання якісної освіти у нашому місті.
         Відповідальний секретар приймальної комісії Світлана Півненко проінформувала про правила прийому до ЗФПВО-2024 року та особливості вступної кампанії.
         Після загальної частини майбутніх абітурієнтів запросили на зустріч з провідними викладачами циклових комісій.
        Фахівці радіотехнічних спеціальностей провели майстер-клас з керування БПЛА, продемонстрували роботу розробленого ними 3-D принтера, акцентували увагу на важливості розробки і володіння новітніми радіоелектронними пристроями. Студенти-програмісти показали презентацію та в цікавій формі провели обговорення професійного портрета сучасного програміста. 
        Родзинкою у спілкуванні на економічному відділенні став інтерактив, в ході якого навчалися відрізняти оригінальний товар від фальсифікованого, перевіряли справжність штрих-кодів, рахували гроші, розглядали риси сучасного керівника.
                                Бажаємо нашим абітурієнтам успіхів у досягненні поставленої

                                       мети та вступу на омріяну спеціальність!

Теґи