Перейти до основного вмісту

spefk@chdtu.edu.ua (04733) 28303  Черкаська обл, м. Сміла, вул. Кармелюка, 80а                         

age

Формула майбутнього: Людина + Робот + ШІ!

Формула майбутнього: Людина + Робот + ШІ!

   Команда Смілянського промислово-економічного фахового коледжу ЧДТУ підкорює нові технологічні вершини!

   Днями викладачі коледжу Максим Іванов, Владислав Забудько та Тимофій Лебідь разом із талановитими студентами технічного відділення взяли участь у масштабному фестивалі з робототехніки та інновацій "RoboTerra". Захід гостинно приймав Черкаський академічний ліцей "Перспектива"

   Цьогорічний форум проходив під потужним та пророчим гаслом: «Формула майбутнього: Людина+робот+ШІ».

   Головна мета фестивалю — популяризація новітніх технологій, розвиток науки серед молоді та формування сильного технічного майбутнього нашої України.

   Наші представники проявили себе на високому професійному рівні у кількох напрямках:
    - Ментори з аеронавігації - навчали молодь взаємодії з дронами та тонкощам керування безпілотниками.
    - Демонстранти технологій - презентували виставкові зразки робототехніки. Наші вироби привернули загальну увагу відвідувачів своїми інноваційними рішеннями та високою практичною доцільністю.
    - Експерти з профорієнтації - активно спілкувалися з майбутніми вступниками, ділилися досвідом та розповідали про перспективне навчання у СПЕФК ЧДТУ.

   Щиро дякуємо організаторам фестивалю "RoboTerra" за створення чудового майданчика для комунікації, натхнення та знайомства з майбутніми вступниками!

   Разом ми будуємо майбутнє вже сьогодні!

#СПЕФК_ЧДТУ #RoboTerra #Робототехніка #ШІ #Інновації #Профорієнтація #ТехнічнаОсвіта