Перейти до основного вмісту

spefk@chdtu.edu.ua (04733) 28303  Черкаська обл, м. Сміла, вул. Кармелюка, 80а                         

age

День відкритих дверей

День відкритих дверей

  26 травня Смілянський промислово-економічний фаховий коледж ЧДТУ гостинно відкрив двері для випускників 9-11-х класів, їхніх батьків та всіх бажаючих. Гості коледжу мали нагоду поспілкуватися з директором Григорієм Кондратенком, провідними викладачами, співробітниками та студентським активом.
  Відповідальний секретар Світлана Півненко проінформувала відвідувачів про особливості вступної кампанії, новації та правила прийому 2023. Голови циклових комісії та провідні фахівці коледжу провели майстер-класи, в ході яких презентували майбутнім вступникам свої спеціальності.
  Окрім цього, майбутні студенти мали нагоду ознайомитися із сучасними формами освітнього процесу, різнобарв’ям студентського дозвілля; відвідати навчальні аудиторії та лабораторії коледжу; скласти уявлення про перспективи свого професійного розвитку.
 

Шановні вступники, раді бачити вас нашими студентами! Всі спеціальності коледжу є надзвичайно актуальними на сьогоднішній день. Знання та уміння, отримані в коледжі, стануть у нагоді для перемоги і відбудови нашої держави.