Global Money Week 2024!!!
![Global Money Week 2024!!!](/sites/default/files/styles/large/public/images/article/2024/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2024-03-21_15-49-16-336.jpg?itok=QLvBP2aX)
Global Money Week 2024!!!
В Смілянському промислово-економічному фаховому коледжі ЧДТУ, з метою запобігання шахрайських випадків у сфері платіжних послуг та популяризації знань з платіжної безпеки, серед студентів була створена "Скарбничка платіжних порад". Протягом тижня студенти, долучаючись до заходів GLOBAL MONEY WEEK 2024, набули знань з платіжної безпеки і свої поради склали до скарбнички.
"Скарбничка платіжних порад" не тільки посприяла популяризації знань про платіжну безпеку, а й допомогла розвивати навички роботи в команді.
#ГраНавчанняДобробут,
#GMWUkraine2024,
#ProtectYourMoney,
#SecureYourFuture,
#GMW2024
- 18 переглядів