Global Money Week 2024 – день п’ятий, заключний
![Новини](/sites/default/files/styles/large/public/images/article/2024/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2024-03-22_16-45-44-636.jpg?itok=sSiALSfz)
Добігає кінця Global Money Week 2024. І сьогодні зі студентами ІІ та ІІІ курсів заняття з платіжної безпеки "Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства" провела викладач Алла Приходько.
В ході заняття студенти ознайомилися з історією появи та розвитку фальшування грошей від античності до сучасності, дізналися історію створення платіжних карток, розглянули поточний стан шахрайства в Україні та світі, зупинилися на методах, які використовують сучасні шахраї для викрадення коштів з рахунків та як від них вберегтися, нагадали правила платіжної безпеки, вчилися відрізняти справжні купюри від фальшивих.
Отож п’ятниця, як і весь тиждень пройшла під гаслом Global Money Week 2024 – "Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє"!
#ГраНавчанняДобробут,
#GMWUkraine2024,
#ProtectYourMoney,
#SecureYourFuture,
#GMW2024
- 8 переглядів