Перейти до основного вмісту

spefk@chdtu.edu.ua (04733) 28303  Черкаська обл, м. Сміла, вул. Кармелюка, 80а                         

age

Global Money Week 2024 У СПЕФК ЧДТУ

Новини

        Global Money Week 2024 (Всесвітній тиждень грошей) – цього року проходив одночасно у світі та в Україні з 18 по 24 березня 2024 року під постійним гаслом — "Навчайся! Накопичуй! Заробляй!", як щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової грамотності молоді.

        І студенти Смілянського промислово-економічного фахового коледжу ЧДТУ традиційно долучилися до проведення Всесвітнього тижня грошей.

         Під офіційною темою Global Money Week 2024 - "Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє" у коледжі щодня проходили різні заходи. GMW 2024 розпочався фінансово-економічним квестом, в якому змагалися студенти груп ФМ-9-22 та П-9-22.

        У вівторок вийшла стінгазета  з платіжної безпеки "Бережись монстрів-шахраїв", яку виготовили студенти групи ПФ-9-21 з викладачем Валентиною Нестеренко, та відбулася гра з платіжної безпеки "КіберБезпека: думай швидко, плати безпечно!", яку зі студентами ІІ і ІІІ курсів економічного відділення провела викладач Галина Наталіч.

        В середу студенти ІІ курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» на занятті іноземної мови (за професійним спрямуванням) разом із викладачем Юлією Кононенко розв’язували головоломку-доміно "PAYMENT SECURITY DOMINOES" та кросворд із платіжної безпеки "ANTIFRAUD CROSSWORD". Цього ж дня викладачі економічних дисциплін коледжу долучилися до Конференції для освітян «FinLit Forum:розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті».

        Четвер виявився насиченим активностями. Викладачі коледжу Людмила Лісова та Оксана Бігун разом зі студентами ІІ курсу провели спортивний забіг з платіжної безпеки #ШахрайГудбай. Студенти групи ПФ-9-21 з викладачем Аллою Кучмою сформували інформаційний куточок з платіжної безпеки "Поради з платіжної безпеки для кожного". Цього ж дня студенти І курсу разом з викладачем Аллою Приходько провели заняття з платіжної безпеки на тему: "Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час".

        У п’ятницю студенти економічного відділення  відвідали заняття з платіжної безпеки на тему: "Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства", яке провела викладач Алла Приходько та долучилися до вебінару: "Як інформація змінює наше мислення та поведінку" спікера Оксани Мороз, засновниці ініціативи з інфогігієни "Як не стати овочем".

       Як підсумок роботи цілого тижня студенти провели змагання з кількості вивчених правил із платіжної безпеки "Скарбничка платіжних порад".

       GMW 2024 у Смілянському промислово-економічному фаховому коледжі ЧДТУ пройшов інформативно, енергійно та весело, дав можливість студентам ознайомитися з правилами безпечних фінансових операцій онлайн, ризиками можливого платіжного шахрайства та способами захисту своїх персональних даних в Інтернеті.

#ГраНавчанняДобробут,

#GMWUkraine2024,

#ProtectYourMoney,

#SecureYourFuture,

#GMW2024

Теґи