"москалевбивчий мотлох"
!["москалевбивчий мотлох"](/sites/default/files/styles/large/public/images/article/2023/1132_1678530267_images.jpg?itok=cQvOIAPx)
"москалевбивчий мотлох"
Смілянський промислово-економічний фаховий коледж запрошує освітні заклади Сміли, всіх небайдужих мешканців міста долучатися до започаткованого Черкаським державним технологічним університетом проєкту «МОСКАЛЕВБИВЧИЙ МОТЛОХ».
В межах проєкту оголошується збір непотрібної старої комп’ютерної техніки (комп’ютерних комплектуючих, ноутбуків, планшетів, мобільних телефонів тощо).
Виручені кошти підуть на потреби ЗСУ.
вул. Кармелюка, 80А,
м. Сміла, Черкаська обл.
тел., fах: (04733) 2-83-03,
моб.: 096-544-39-04
- 6 переглядів