Ми - нащадки козацької слави
![Ми - нащадки козацької слави](/sites/default/files/styles/large/public/images/article/2023/empty_7.png?itok=aLqKy4lk)
Ми - нащадки козацької слави
З нагоди Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць України студенти Смілянського промислово-економічного фахового коледжу ЧДТУ долучилися до флешмобу «Ми – нащадки козацької слави», ініційований НМЦ вищої та фахової передвищої освіти.
Студенти першого курсу виконали композицію «Дике поле». Саме ця пісня поєднує у собі козацьке минуле та героїчне сьогодення.
- 6 переглядів