Мистецький простір
![Мистецький простір](/sites/default/files/styles/large/public/images/article/2024/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2024-02-26_10-26-41-110.jpg?itok=lEl_uFGs)
З жовтня 2023 року у Смілянському промислово-економічному фаховому коледжі ЧДТУ діє художня виставка «Мистецтво епоху Відродження». Одну з аудиторій коледжу перетворили на тимчасову виставкову залу. В експозиції виставки зібрані репродукції картин знаних художників: Сандро Боттічеллі, Леонардо да Вінчі, Рафаель Санті, Фра Філіппо Ліппі, Пітер Брейгель Старший, Ян ван Ейк, Лукас Кранах Старший.
Проєкт реалізується спільно із Громадською організацією «Культурно-просвітницький центр «Світанкова зоря». Створюючи цей проєкт ми прагнули подати матеріал в рамках вивчення навчальної дисципліни «Культурологія» та долучити здобувачів освіти та гостей до прекрасного. Незмінним екскурсоводом, цікавим співбесідником є культурологиня Тетяна Арчибасова. 15 квітня відзначається Всесвітній день мистецтва. Дата святкування обрана на честь дня народження славетного представника епохи Відродження Леонардо да Вінчі, який народився цього дня у 1452 році. Подію започаткувала ООН у 2012 році.
Мистецтво надихає, дає змогу здобути новий досвід, а в умовах війни може стати ліками і психотерапією.
Запрошуємо відвідати виставку репродукцій картин знаних художників епохи Відродження.
Вхід вільний.
За довідками звертатися за тел.: 047(33) 2-83-03
- 10 переглядів