Перейти до основного вмісту

spefk@chdtu.edu.ua (04733) 28303  Черкаська обл, м. Сміла, вул. Кармелюка, 80а                         

age

Навчання з пожежної безпеки

Навчання з пожежної безпеки

   4 червня 2024 року у Смілянському промислово-економічному фаховому коледжі ЧДТУ відбулося навчання з пожежної безпеки.

   Його учасниками стали студенти, викладачі та співробітники коледжу.  Навчання провели провідні інспектори відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Черкаського районного управління ГУ ДСНС України в Черкаській області підполковники служби цивільного захисту Ірина Лисенко та Юлія Харченко.

   За сигналом пожежного оповіщення всі присутні були швидко евакуйовані з приміщення на подвір’я. Ірина Лисенко нагадала головні правила поведінки при виникненні пожеж, також ознайомила з причинами їх розвитку та поширення, основними засобами припинення горіння, обов’язками та діями у разі пожежі, типами вогнегасників та особливостями їх експлуатації. Всі бажаючі мали можливість скористатися вогнегасниками при гасінні уявної пожежі.

   Такі практичні навички дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування в разі виникнення пожежі. Загалом слід відзначити важливість такого заходу, адже знання, здобуті учасниками освітнього процесу, сприятимуть підвищенню рівня пожежної безпеки, що є одним із необхідних чинників успішної роботи коледжу.