Перейти до основного вмісту

spefk@chdtu.edu.ua (04733) 28303  Черкаська обл, м. Сміла, вул. Кармелюка, 80а                         

age

Олімпіада з радіоелектроніки

Олімпіада з радіоелектроніки

  В рамках активності комісії з циклу спеціальних і профільних дисциплін спеціальностей 171 «Електроніка», 172 «Електронні комунікації та радіотехніка» 7 травня у Смілянському промислово-економічному фаховому коледжі ЧДТУ серед студентів коледжу відбулася олімпіада з радіоелектроніки.

  Метою олімпіади є підвищення якості підготовки майбутніх фахівців з радіотехніки та електроніки, активізації навчально-пізнавальної діяльності та стимулювання саморозвитку, формування резерву інженерних кадрів з талановитої молоді та популяризація новітніх електронних технологій.

  Кожен учасник мав можливість продемонструвати креативний та нестандартний підхід у вирішенні поставлених задач у наступних конкурсах: конкурс СаПР (трасування плати); конкурс з монтажу реального виробу; майстер-клас роботи на симуляторі пілота FPV  дрона; майстер-клас з роботи реального дрону.

  У конкурсі з проектування друкованого вузла з використанням СаПР  (трасування плати) кращі результати виявили Владислав Понуров та Денис Степчук. Продуктивно та захоплююче відбулося змагання з монтажу реального виробу, де кращими стали Владислав Понуров та Віктор Дарієнко. Вперше під час Олімпіади юнаки показували майстер-клас з роботи реального дрону. Всі учасники проявили креативність та найбільше журі вразили уміння та навички роботи на симуляторі пілота FPV  дрона Дениса Степчука та Антона Котляра.

  У загальному заліку місця олімпіади з радіоелектроніки розподілились таким чином:

  I місце — Владислав Понуров;

  II місце розділили між собою Денис Степчук та Антон Котляр;

  III місце посів Віктор Дарієнко.

  Оголошуємо подяку організаторам конкурсів, викладачам радіотехнічних дисциплін Максиму Іванову, Владиславу Забудьку та Василю Пожару.

  Вітаємо усіх учасників олімпіади з радіоелектроніки!

  Зичимо здоров’я, наснаги та успіхів.

Теґи