Перейти до основного вмісту

spefk@chdtu.edu.ua (04733) 28303  Черкаська обл, м. Сміла, вул. Кармелюка, 80а                         

age

Співоче поле

Співоче поле

  Травень дуже багатий на свята: День весни і праці, Великдень, День Європи, День Матері, День сім’ї, День вишиванки, День героїв.

  23 травня у Смілянському промислово-економічному фаховому коледжі ЧДТУ із самого ранку панувало небачене пожвавлення. Освітяни коледжу для своїх вихованців організували різнопланові активності, об’єднавши численні травневі свята єдиною метою в один захід з поетичною назвою «Співоче поле».

  Розпочалося дійство урочистою лінійкою, де хвилиною мовчання вшанували пам'ятьвсіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Адже саме 23 травня відзначається День героїв - неофіційне державне свято величі духу українських вояків-борців за волю України, що є символом незборимості української нації.

    Другим етапом заходу була презентація країн – членів Євросоюзу. День Європи як символ єдності та миру на континенті відзначили 9 травня. Кожна група, щоб ближче познайомитись з європейськими народами та їх культурною спадщиною підготувала цікавий матеріал та креативно його представила: національна атрибутика, музика, одяг, страва. Родзинкою заходу та справжньою несподіванкою від викладачів стала презентація України, як потенційної країни-члена Євросоюзу.

  Третій етап активностей був присвячений Дню матері, який цьогоріч відзначали 12 травня. Мама — безумовно, найважливіша людина у житті кожного. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися багатьма художниками і поетами. Тож на завершення свята студенти виконали зворушливі пісні про найріднішу людину в житті.

  «Співоче поле» пройшло динамічно, творчо, на одному диханні та сприяло об’єднанню колективу коледжу.