Війна обірвала життя мужнього захисника
![Новини](/sites/default/files/styles/large/public/images/article/2024/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2024-05-10_14-41-35-886.jpg?itok=ed4ewIiJ)
Із глибоким сумом повідомляємо, що безжальна війна обірвала життя мужнього захисника, випускника Смілянського промислово-економічного фахового коледжу ЧДТУ 2016 року Ігоря Осипенка.
Ігор - вступив до коледжу після 9 класу за спеціальністю «Електроніка». Колектив коледжу запам’ятав Ігоря як людину, сповнену оптимізмом та енергією. В складний момент був готовий підставити міцне плече одногрупникам. Завжди крокував по життю з вірою в людей та надією в майбутнє.
Ми відчули велику втрату, отримавши звістку про загибель одного з найкращих випускників коледжу у Часовому Яру на Донеччині. Жорстока війна забирає цвіт нації – і це болить!
Сумуємо разом із близькими та рідними. Висловлюємо їм свої щирі співчуття. Велика вдячність нашого колективу мамі Наталії Олександрівні за те, що виховала гідного сина України.
Вічна пам'ять Герою!
- 8 переглядів