Чемпіонат області
![Чемпіонат області](/sites/default/files/styles/large/public/images/article/2023/1176_1700225026_8.jpg?itok=t9sFOFDl)
Чемпіонат області
16 листопада ВСП «Смілянський промислово-економічний фаховий коледж ЧДТУ» взяв участь у чемпіонаті області з настільного тенісу серед студентів закладів фахової передвищої освіти.
Владислав Ободовський, студент гр. М-9-21 виборов ІІ місце в особистому заліку серед юнаків, а Олександра Коломієць посіла ІV місце в особистому заліку серед дівчат. За підсумками командного заліку наш коледж виборов ІІІ місце.
- 27 переглядів