Герої не вмирають!
![](/sites/default/files/styles/large/public/images/article/2022/1110_1670849155_1616995922_58_.png?itok=sipl4aKj)
Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя наших воїнів.
Колектив працівників та студентів ВСП «Смілянський промислово-економічний фаховий коледж ЧДТУ» висловлює щирі співчуття студентці групи ПФ-9-21 ТЕТЯНІ ДІХТЯР з приводу загибелі її батька, захисника України – МИКОЛИ ДІХТЯРА.
На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю мить поділяємо гіркий смуток Вашої родини.
- 32 перегляди