21 листопада – День Гідності та Свободи
![21 листопада – День Гідності та Свободи](/sites/default/files/styles/large/public/images/article/2023/1178_1700557637_1.png?itok=h5KTG-Qq)
Щиро вітаємо викладачів, студентів, співробітників Смілянського промислово-економічного фахового коледжу ЧДТУ з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні!
В цей день ми вшановуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям демонструє бажання жити у вільній та демократичній державі. У скрутний час, згуртовані ідеями європейської інтеграції та суверенності нашої держави, ми повинні зберегти незламний дух нашого вільного народу, адже саме єдність і волелюбність робить нас гідними нащадками наших предків.
- 7 переглядів